Manipulant (skladník) + dispečer

Slovak Parcel Service s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji, Senecká cesta 1, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
platové podmienky budú oznámené vybranému uchádzačovi

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie nespracovaných a chybne spracovaných zásielok
- zabezpečenie nakládky a odchodu príslušných kurzov
- zabezpečenie vykládky
- spracovanie a odposlanie dátových súborov k zásielkam
- pracovná doba 6:00-14:30

- práca v stabilnej spoločnosti

Žiadosti spolu s pracovným životopisom zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s referenčným označením pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním Vašej žiadosti nám dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.1.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- poctivosť
- dochvíľnosť v práci
- prax v práci s vysokozdvižným vozíkom spolu s preukazom spôsobilosti výhodou, rovnako ako prax v oblasti logistiky, resp. prepravnej spoločnosti
- pozíciu obsadzujeme pre našu sesterskú spoločnosť IN TIME s.r.o.

Expresná doručovateľská služba s medzinárodnou pôsobnosťou

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Slovak Parcel Service, s.r.o., Authorised Service Contractor for UPS
Senecka cesta 1
900 28 Ivanka pri Dunaji
ID: 3282919   Dátum zverejnenia: 10.1.2018