Manipulant - dohoda o brigádnickej práci študentov - len študenti denného štúdia do 26 rokov - Banská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Zvolenská cesta 3/A, Banská Bystrica
Ponúkaný plat (brutto): dohodou
Termín nástupu: asap
Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manipulácia so zásielkami
  • triedenie zásielok
  • kontrola

Iné výhody

  • stabilná práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • dohoda o brigádnickej práci študentov - dlhodobá!!!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy
študent vysokej školy

  • pracovná doba päť dní v týždni (PO - PI) večerné a nočné zmeny cca od 17:00 do 04:00
  • práca vhodná len pre študentov denného štúdia - dlhodobá
  • zodpovednosť
  • flexibilita

Expresná doručovateľská služba s medzinárodnou pôsobnosťou

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Doprava, logistika

Žiadosti spolu s pracovným životopisom zasielajte e - mailom na uvedenú adresu s označením pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 0 dní)

Slovak Parcel Service, s.r.o., Authorised Service Contractor for UPS
Senecka cesta 1
900 28 Ivanka pri Dunaji
ID: 3262013   Dátum zverejnenia: 6.12.2017