Finančný účtovník

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Logistické centrum Ivanka pri Dunaji
Ponúkaný plat (brutto): platové podmienky budú oznámené vybranému uchádzačovi
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie podvojného účtovníctva (okrem miezd)
  • spracovanie bankových výpisov, došlých faktúr
  • sledovanie saldokonta dodávateľov a odberateľov

Iné výhody

  • práca v renomovanej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomicé (účtovníctvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Požadovaná prax

3

  • prax v oblasti podvojného účtovníctva
  • znalosť príslušných právnych noriem
  • všeobecný prehľad v daňových zákonoch
  • precíznosť, presnosť, vzťah k číslam
  • komunikatívnosť, logické myslenie
  • schopnosť a chuť na sebe pracovať
  • plné pracovné nasadenie
  • znalosť práce v SAP modul FI výhodou
  • znalosť AJ alebo NJ výhodou

Expresná doručovateľská služba s medzinárodnou pôsobnosťou

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Doprava, logistika

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s vyznačením pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.
Zaslaním svojho životopisu nám dávate súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2017 (ostáva ešte 1 deň)

Slovak Parcel Service, s.r.o., Authorised Service Contractor for UPS
Senecka cesta 1
900 28 Ivanka pri Dunaji
ID: 3211825   Dátum zverejnenia: 11.10.2017