Vodič autobusu - Senica

Slovak Lines

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
15. deň, resp. 1. deň v mesiaci
1 700 EUR/mesiac+ kvartálne výkonnostné odmeny. Základná mzda 5 EUR/h + variabilná zložka 2,37 EUR/h. Priemerná mesačná mzda na úrovni 1 700 Eur (brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poďte prepravovať cestujúcich na linkách v osobitnej doprave na Záhorí.
Bude sa od vás vyžadovať komunikácia s cestujúcimi, základná starostlivosť o čistotu a bežná údržba či drobné opravy prideleného vozidla.

Ponúkame stabilnú prácu na plný úväzok s možnosťou odborného a osobnostného rastu u jedného z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku s bohatou históriou a skvelou reputáciou. K dispozícii budete mať kvalitný a udržiavaný vozový park. Opýtajte sa na nás kolegov vodičov.

Poskytneme vám sociálnu výpomoc pri mimoriadnych situáciách, odmeny za jazdu bez dopravnej nehody aj pri pracovnom výročí.
Vaše pracovisko bude situované v oblasti Záhoria, resp. v Bratislavskom kraji.
Pridajte sa k nám a pohnime sa spoločne vpred!

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný ihneď resp. dohodou.

Bližšie informácie o pracovnom mieste Vám radi poskytneme na tel.č. 0905 203 986 v prac. dni 07:00 - 14:00.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom prosíme zasielať cez www.profesia.sk.
Kontaktovať budeme vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

1

- vodičské oprávnenie na skupinu D,
- kvalifikačná karta vodiča,
- tachografová karta,
- prax s vedením autobusu min. 1 rok,
- slušné a zdvorilé vystupovanie,
- kolegialita,
- ústretovosť,
- schopnosť pracovať v tíme,
- ochota dobre vychádzať s cestujúcimi,
- profesionálny prístup k práci,
- odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť.

Slovak Lines je jeden z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku. Vykonávame pravidelnú, príležitostnú a osobitnú dopravu. Zároveň už vyše 50 rokov prevádzkujeme medzinárodnú autobusovú linku Bratislava – Viedeň, v rámci ktorej obsluhujeme aj viedenské letisko Schwechat.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4398818  Dátum zverejnenia: 27.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac