Vodič autobusu Slovak Lines Express, linka do Viedne

Slovak Lines

Miesto práce
Slovensko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď,príp. dohodou
7,37 EUR/hod.Základná mzda 7,37 EUR/h na území SR, na území Rakúska podľa platnej legislatívy. Priemerná mesačná mzda na úrovni 2 200 Eur (brutto). Netto mzda väčšiny našich vodičov vrátane diét sa pohybuje medzi 1 900 a 2 100 Eur /mesačne. Nad rámec uvedeného vyplácame vodičom 2-krát ročne výkonnostné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovak Lines hľadá vodičov medzinárodných liniek.

Práca u nás bude poriadna jazda. Šoférovať budete moderné autobusy Setra z Bratislavy do Viedne. Stáť za vami bude slovenský autobusový dopravca s dlhoročnou tradíciou, ktorý okrem motorov a kolies využíva najmodernejšie technologické inovácie vo všetkých sférach.

Jazdite pre Slovak Lines a užívajte si plat od 7,37 EUR/h, polročné aj mimoriadne odmeny a zamestnanecké výhody. Požadujeme komunikatívnu znalosť angličtiny.

- stabilná a perspektívna práca na plný úväzok v ambicióznej spoločnosti
- cestovné náhrady (diéty) v zmysle platnej legislatívy príslušných krajín
- kvalitný vozový park (Setra, Mercedes)
- možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rastu
- pracovná uniforma
- smart telefón s prístupom na internet
- polročné odmeny
- odmeny pri pracovnom výročí
- odmeny za odjazdené kilometre
- sociálna výpomoc pri mimoriadnych situáciách

Bližšie informácie o pracovnom mieste Vám radi poskytneme na tel.č. 0905 203 986 v prac. dni 07:00 - 14:00. Žiadosti o prijatie do zamestnania prosíme zasielať e-mailom ([email protected]). Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

D

- vek min. 24 rokov (dané platnou legislatívou)
- slušné a zdvorilé vystupovanie
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- profesionálny prístup k práci
- odborná spôsobilosť (VP sk. D + kvalifikačná karta vodiča)
- zdravotná a psychická spôsobilosť

Slovak Lines je jeden z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku. Vykonávame pravidelnú, príležitostnú a osobitnú dopravu. Zároveň už vyše 50 rokov prevádzkujeme medzinárodnú autobusovú linku Bratislava – Viedeň, v rámci ktorej obsluhujeme aj viedenské letisko Schwechat.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4369157  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7,37 EUR/hod.