Hľadáme skúsených vodičov pre linky zmluvnej dopravy - oblasť Gbely, mzda min. 1.300 €.

Slovak Lines, a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
15. deň, resp. 1. deň v mesiaci
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ príplatky za nadčas, sviatky, noc, sobotu, nedeľu, "diéty", + odmeny za aktívny prístup k práci,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava cestujúcich na linkách v osobitnej doprave na Záhorí,
- práca vhodná najmä pre vodičov z blízkeho okolia,
- obsadzujeme linky v okolí: Gbely, príp. blízke okolie,
- komunikácia s cestujúcimi,
- základná starostlivosť o čistotu, bežná údržba a drobné opravy zvereného vozidla.

- vhodnejšie pre uchádzačov s bydliskom na Záhorí, v Bratislavskom kraji a blízkom okolí, resp. aj z iných okresov,
- stabilná práca na plný úväzok u jedného z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku s bohatou históriou,
- cestovné výhody pre zamestnanca a jeho rodinu - cestovné za každých aj začatých 50 km vo výške 0,05 Eur (deti - denné štúdium do 26 rokov), manžel/ka 50% zľava z cestovného,
- zabezpečené bezplatné ubytovanie,
- odmeny za jazdu bez dopravnej nehody za každých 250.000 km,
- odmeny pri pracovnom výročí,
- sociálna výpomoc pri mimoriadnych situáciách,
- kvalitný vozový park,
- možnosť odborného a osobnostného rastu,
- uniforma pre vodičov zdarma vrátane kvalitnej zimnej a jarnej bundy,
- pitný režim na pracovisku zdarma, zvýhodnené ceny nonstop občerstvenia,
- pracovisko situované v okolí Malaciek, resp. Bratislavský kraj

Nástup možný 15. deň, resp. 1. deň v mesiaci, resp. dohodou (ihneď).

Bližšie informácie o pracovnom mieste Vám radi poskytneme

- DISPEČING MA
prac. deň 11:00 - 14:00 hod.
0917 738 272 p. Baričiak

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom prosíme zasielať cez www.profesia.sk.

Kontaktovať budeme vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

1

- min. vek 24 rokov,
- vodičské oprávnenie na skupinu D,
- prax s vedením autobusu,
- slušné a zdvorilé vystupovanie,
- kolegialita,
- ústretovosť,
- schopnosť pracovať v tíme,
- ochota dobre vychádzať s cestujúcimi,
- profesionálny prístup k práci,
- odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť.

Slovak Lines je jeden z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku. Vykonávame pravidelnú, príležitostnú a osobitnú dopravu. Zároveň už vyše 50 rokov prevádzkujeme medzinárodnú autobusovú linku Bratislava – Viedeň, v rámci ktorej obsluhujeme aj viedenské letisko Schwechat.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4051825  Dátum zverejnenia: 6.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac