Logo Slovak Lines, a.s.

Vodič/-ka autobus regio liniek Slovak Lines, brutto plat 1 500 až 1 800 Eur + cestovné náhrady v priemere 150 Eur, autoškola z C na D zdarma

Slovak Lines, a.s.

Miesto práce
Bottova 6654/7, Bratislava
Termín nástupu
1., resp. 15. deň v mesiaci
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava cestujúcich v pravidelnej prímestskej doprave,
- komunikácia s cestujúcimi,
- základná starostlivosť o čistotu, bežná údržba a drobné opravy zvereného autobusu.

- Získate stabilnú prácu na plný úväzok a to u jedného z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku s bohatou históriou.
- Poskytneme cestovné výhody Vám aj Vašej rodine.
- Zabezpečíme Vám bezplatné ubytovanie.
- Rátame s dlhodobou spoluprácou, preto Vás odmeníme za jazdu bez dopravnej nehody a to za každých 250.000 km.
Samozrejmosťou sú aj odmeny pri pracovnom výročí.
- Vieme, že život prináša rôzne situácie, preto môžete rátať so sociálnou výpomocou pri tých mimoriadnych.
- Máme pre Vás pripravený kvalitný vozový park.
- Veríme v potenciál našich vodičov a vodičiek, preto máme pre Vás aj možnosť odborného a osobnostného rastu.
- Poskytneme Vám zdarma uniformu, ku ktorej patrí aj kvalitná zimná a jarná bunda.
- Zabezpečíme Vám stravu priamo na pracovisku za zvýhodnené ceny. So zľavou môžete počítať aj v prípade nonstop občerstvení. Rovnako sa na pracovisku zdarma postaráme aj o Váš pitný režim.
- Naše pracoviská sú situované v okolí BA, MA, PK, SC, Šamorín, resp. v Bratislavskom kraji.

Nástup možný ihneď, ideálne k 15. dňu, resp. 1. dňu v mesiaci. Alebo podľa dohody. Bližšie informácie o pracovnom mieste Vám radi poskytnú p. Jendek alebo p. Németh z nášho dispečingu. Sú Vám k dispozícii v pracovných dňoch 7:00 - 14:00 na čísle 0905 203 966.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom prosíme zasielať cez www.profesia.sk. Kontaktovať budeme všetkých záujemcov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 154 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

C, D

Počet rokov praxe

1

Podmienky na prijatie sú:
- min. vek 24 rokov,
- vodičské oprávnenie na skupinu C (zabezpečíme autoškolu zdarma) alebo na skupinu D,
- prax s vedením autobusu,
- slušné a zdvorilé vystupovanie,
- kolegialita,
- ústretovosť,
- schopnosť pracovať v tíme,
- ochota dobre vychádzať s cestujúcimi, - profesionálny prístup k práci,
- odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť.

Nie je možné urobiť si vodičský preukaz na autobus, ak jazdíte len s osobným autom (skupina B).

Slovak Lines je jeden z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku. Vykonávame pravidelnú, príležitostnú a osobitnú dopravu. Zároveň už vyše 60 rokov prevádzkujeme medzinárodnú autobusovú linku Bratislava – Viedeň, v rámci ktorej obsluhujeme aj viedenské letisko Schwechat. Opätovne sme zahájili prevádzku linky do Wolfsthalu a Hainburgu. Od 10.1.2020 premáva nová linka do Budapešti, aj na budapeštianske letisko s 3 pármi spojov denne. Vozový park Slovak Lines tvorí viac ako 300 autobusov. Naše autobusy sú vybavené klimatizáciou, v prímestskej doprave používame aj nízkopodlažné autobusy kompletne vybavené pre prepravu cestujúcich so zdravotným postihnutím. Vozový park Slovak Lines sa priebežne obnovuje. Slovak Lines sa aktívne podieľa na činnosti Zväzu autobusovej dopravy, ktorý zastupuje najvýznamnejších autobusových dopravcov na Slovensku. Okrem poskytovania autobusovej dopravy sa Slovak Lines špecializuje aj na odborné opravy a údržbu vozidiel. Naše autobusy História našej spoločnosti siaha do roku 1949 ku vzniku národného podniku ČSAD. Počas rokov sa firma transformovala a pôsobili sme pod názvom SAD Bratislava, až kým prišla v roku 2007 zmena názvu značky na Slovak Lines. Spoločnosť má v súčasnosti 620 zamestnancov, z toho 430 vodičov. Prímestskú dopravu v Bratislavskom samosprávnom kraji zabezpečujeme 45 autobusovými linkami. Naše regionálne spoje sú súčasťou Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK). Autobusy Slovak Lines prepravili v roku 2019 takmer 14 mil. cestujúcich. Inovujeme, aby sme boli lepší. Rovnako ako na tradície sa však sústreďujeme aj na inovácie, vysokú kvalitu služieb a bezpečnosť. V posledných rokoch sa predaj komerčných produktov spoločnosti Slovak Lines Express, ktoré tvorí najmä medzinárodná linka do Viedne, Hainburgu a Budapešti, sezónne linky a príležitostná doprava, presúva do online prostredia. Mobilná aplikácia Slovak Lines patrí medzi najvyspelejšie dopravné aplikácie na slovenskom digitálnom trhu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Bottova 7
81109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Prevádzka
Tel.: +421905203966
E-mail: poslať životopis
ID: 3375258  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac