Vodič/-ka autobus regio liniek Slovak Lines, brutto plat 1 500 až 1 800 Eur + cestovné náhrady v priemere 150 Eur

Slovak Lines

Miesto práce
Bottova 6654/7, Bratislava
Termín nástupu
1., resp. 15. deň v mesiaci
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava cestujúcich v pravidelnej prímestskej doprave,
- komunikácia s cestujúcimi,
- základná starostlivosť o čistotu, bežná údržba a drobné opravy zvereného autobusu.

- Získate stabilnú prácu na plný úväzok a to u jedného z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku s bohatou históriou.
- Poskytneme cestovné výhody Vám aj Vašej rodine.
- Zabezpečíme Vám bezplatné ubytovanie.
- Rátame s dlhodobou spoluprácou, preto Vás odmeníme za jazdu bez dopravnej nehody a to za každých 250.000 km.
Samozrejmosťou sú aj odmeny pri pracovnom výročí.
- Vieme, že život prináša rôzne situácie, preto môžete rátať so sociálnou výpomocou pri tých mimoriadnych.
- Máme pre Vás pripravený kvalitný vozový park.
- Veríme v potenciál našich vodičov a vodičiek, preto máme pre Vás aj možnosť odborného a osobnostného rastu.
- Poskytneme Vám zdarma uniformu, ku ktorej patrí aj kvalitná zimná a jarná bunda.
- Zabezpečíme Vám stravu priamo na pracovisku za zvýhodnené ceny. So zľavou môžete počítať aj v prípade nonstop občerstvení. Rovnako sa na pracovisku zdarma postaráme aj o Váš pitný režim.
- Naše pracoviská sú situované v okolí BA, MA, PK, SC, Šamorín, resp. v Bratislavskom kraji.

Nástup možný ihneď, ideálne k 15. dňu, resp. 1. dňu v mesiaci. Alebo podľa dohody. Bližšie informácie o pracovnom mieste Vám radi poskytne p. Németh z nášho dispečingu. Sú Vám k dispozícii v pracovných dňoch 7:00 - 14:00 na čísle 0905 203 966.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom prosíme zasielať cez www.profesia.sk. Kontaktovať budeme všetkých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

1

Podmienky na prijatie sú:
- min. vek 24 rokov,
- vodičské oprávnenie na skupinu D,
- prax s vedením autobusu,
- slušné a zdvorilé vystupovanie,
- kolegialita,
- ústretovosť,
- schopnosť pracovať v tíme,
- ochota dobre vychádzať s cestujúcimi,
- profesionálny prístup k práci,
- odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť.

Nie je možné urobiť si vodičský preukaz na autobus, ak jazdíte len s osobným autom (skupina B) a aktuálne ani s vodičským preukazom na skupinu C.

Slovak Lines je jeden z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku. Vykonávame pravidelnú, príležitostnú a osobitnú dopravu. Zároveň už vyše 50 rokov prevádzkujeme medzinárodnú autobusovú linku Bratislava – Viedeň, v rámci ktorej obsluhujeme aj viedenské letisko Schwechat.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3375258  Dátum zverejnenia: 31.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac