Vodič autobusu Slovak Lines - osobitná doprava Záhorie

Slovak Lines, a.s.

Miesto práce
Malacky, Senica, Skalica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
až 1.200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava osôb v zmluvnej doprave,
- základná starostlivosť o čistotu a bežná údržba a drobné opravy zvereného vozidla.

- stabilná a perspektívna práca na plný úväzok v ambicióznej spoločnosti
- cestovné výhody,
- benefity pre rodinu,
- odmeny za jazdu bez nehody, pri životnom a pracovnom jubileu,
- cestovné náhrady (diéty) a mzdové príplatky plne v zmysle platnej legislatívy,
- kvalitný vozový park,
- možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rastu,
- uniforma pre vodičov zdarma,
- pracovisko situované na Záhorí.

Informácie o výberovom konaní

- min. vek 24 rokov,

Bližšie informácie o pracovnom mieste Vám radi poskytneme
- 0905 203 956 prac. deň 8:00 - 16:00
- 02/ 55 64 01 82 per.-mzd. ref. : prac. deň 7:00 - 15:00

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom prosíme zasielať e-mailom na: vodic@slovaklines.sk.

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

D

- vodičský preukaz na skupinu D - nástup ihneď,
- slušné a zdvorilé vystupovanie,
- ochota dobre vychádzať s cestujúcimi,
- profesionálny prístup k práci,
- občianska a dopravná bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov a evidenčnou kartou vodiča,
- odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť.

Slovak Lines je progresívnou a moderne riadenou spoločnosťou. Čerpá z bohatej histórie siahajúcej až do roku 1949 ku vzniku ČSAD, n. p., avšak sleduje všetky moderné trendy v autobusovej doprave a dôsledne ich aplikuje vo svojej každodennej práci.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3096783   Dátum zverejnenia: 10.2.2018