Automechanik - bezplatné ubytovanie zabezpečíme

Slovak Lines

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 7 €/h + pohyblivá zložka mzdy do výšky 1€/h (po skúšobnej dobe) + príplatky v zmysle platnej legislatívy + 1 350 € jednorazový stabilizačný príspevok + ročné odmeny podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opravy a údržba autobusov a nákladných vozidiel. Miesto výkonu práce: Bratislava, Malacky.
Bližšie informácie o pracovnom mieste poskytne p. Rabel na č.tel. 0905 868 134 alebo p. Brosch na č.tel. 0905 203 990.

práca v ambicióznej spoločnosti a v zabehnutom kolektíve
možnosť odborného rastu formou školení
zamestnanecké cestovné výhody, aj pre rodinných príslušníkov
možnosť bezplatného rozšírenia vodičského oprávnenia zo sk. B na sk. C a získanie kvalifikačnej karty vodiča
možnosť bezplatného ubytovania v Bratislave v hotelovom apartmáne
37,5 h pracovný týždeň, jednozmenná prevádzka
stravné lístky (gastrolístky) v hodnote 4,50€/ks
bezplatné pracovné ošatenie

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom prosíme zasielať e-mailom alebo písomne na adresu našej spoločnosti: Bottova 7, 811 09 Bratislava. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

automechanik, resp. príbuzný odbor

po zapracovaní schopnosť samostatnej práce
spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
vysoké pracovné nasadenie a disciplína
prax pri opravách autobusov alebo nákladných vozidiel vítaná
zváračský preukaz vítaný
vodičský preukaz sk. "C" vítaný

Slovak Lines je jeden z najvýznamnejších poskytovateľov verejnej autobusovej dopravy na Slovensku. Vykonávame pravidelnú, príležitostnú a osobitnú dopravu. Zároveň už vyše 50 rokov prevádzkujeme medzinárodnú autobusovú linku Bratislava – Viedeň, v rámci ktorej obsluhujeme aj viedenské letisko Schwechat.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1232893  Dátum zverejnenia: 3.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 7 €/h + pohyblivá zložka mzdy do výšky 1€/h (po skúšobnej dobe) + príplatky v zmysle platnej legislatívy + 1 350 € jednorazový stabilizačný príspevok + ročné odmeny podľa dosiahnutých výsledkov