Colný deklarant

SLOVAK INTERCARGO, s.r.o.

Miesto práce
Košická 26, 080 01 Prešov-Solivar
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
900 - 1 000 EUR/mesiac+ mesačné odmeny podľa hospodárskeho výsledku strediska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie colných služieb pre zmluvných partnerov
  • Vyhotovovanie dokumentov podľa platných colných predpisov
  • Spolupráca s colným úradom v rámci colného konania
  • Kontrola správnosti vyhotovených colných dokladov
  • Konzultácie s klientami v oblasti colných služieb a riešenie ich požiadaviek
  • Pracovná doba typická pre pozíciu:
  • 8 hodín denne
  • Pracovná doba môže byť flexibilná v závislosti od aktuálnej náplne práce a potrieb klientov.

  • Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
  • Pravidelné odmeňovanie

Na výberové konanie budeme pozývať iba vybraných uchádzačov na základe doručených životopisov. Výberové konanie bude prebiehať osobne s riaditeľom spoločnosti a vedúcou strediska colných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

  • Prax a znalosti colnej problematiky sú vítané, nie sú však podmienkou
  • Znalosť anglického jazyka výhodou
  • Ochota učiť sa
  • Zodpovednosť
  • Spoľahlivosť

SLOVAK INTERCARGO, s.r.o. je významná spoločnosť, ktorá už viac ako 25 rokov poskytuje komplexné colno-deklaračné a zasielateľské služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Hartmanová
Tel.: +421417632954
E-mail: poslať životopis
ID: 4798323  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac