Barmanka / barman v hosteli (brigáda pre študentov VŠ)

Slovak Hostel, s.r.o.

Miesto práce
Špitálska 35, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí v hostelovom bare, príprava nápojov. Komunikácia s hosťami prevažne v anglickom jazyku, poradenstvo hosťom, práca s účtovným systémom, práca s pokladňou - prijímanie platieb, spolupráca s ďalšími zamestnancami hostela

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4 eur netto/hod + 3% z dennej tržby + prepitné od zákazníkov

Príjemné pracovné prostredie, práca v mladom kolektíve, možnosť variability pracovných zmien, možnosť reprezentovať hostel na rôznych akciách v zahraničí, zľavy v partnerských hosteloch v Európe

Hľadáme šikovných študentov VŠ, ktorí majú záujem o brigádu v Patio hosteli Bratislava na pozícii
- Barman / barmanka
Požadujeme znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni. Bar otvorený denne iba vo večerných hodinách, pracovný čas od 16:30 do 00:30. Mesačne požadujeme odpracovať cca 10 pracovných smien . Bližšie info na pohovore. V prípade záujmu prosím zaslať životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Aktívna znalosť anglického jazyka, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, dôslednosť pri práci, odolnosť voči stresu. Prax vítaná, ale nie je podmienkou.

Patio hostel poskytuje príjemné ubytovanie za rozumnú cenu, priamo v centre Bratislavy. Naši hostia sú prevažne mladí turisti z celého sveta. Okrem iného im ponúkame možnosť oddýchnuť si v našej záhrade, spoločenskej miestnosti, alebo bare. Pri príprave vlastného jedla môžu hostia taktiež využiť jednu z našich kuchyniek. Našim cieľom je neustále zvyšovanie kvality poskytovaných služieb. Hostel je otvorený 12 rokov, sme členom asociácie Europe's Famous Hostels. Bližšie info na www.patiohostel.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Špitálska 35
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniel Laurinec
E-mail: poslať životopis
ID: 3623658   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 eur netto/hod + 3% z dennej tržby + prepitné od zákazníkov