Reagujte bez životopisu

Chyžná v hosteli

Slovak Hostel, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
4,5 - 5,5 EUR/hod.Ponúkaná mzda je 4,50 - 5,50 eur v čistom na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie izieb, sociálnych zariadení a spoločných priestorov hostela

Flexibilita pracovných smien, dohoda možná

Hľadáme chyžnú do hostela v centre Bratislavy, brigádne, dohodou alebo na skrátený pracovný úväzok. Pracovná doba cca 4.5 - 5 hodín doobeda v čase približne od 8:00 do 13:00, alebo v po obedných hodinách v čase 16:00 - 20:00

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Spoľahlivosť, flexibilita, dochvíľnosť, zodpovednosť

Patio hostel poskytuje príjemné ubytovanie za rozumnú cenu, priamo v centre Bratislavy. Naši hostia sú prevažne mladí turisti z celého sveta. Okrem iného im ponúkame možnosť oddýchnuť si v našej záhrade, spoločenskej miestnosti, alebo bare. Pri príprave vlastného jedla môžu hostia taktiež využiť jednu z našich kuchyniek. Našim cieľom je neustále zvyšovanie kvality poskytovaných služieb. Hostel je otvorený 20 rokov. Bližšie info na www.patiohostel.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2474166  Dátum zverejnenia: 31.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.