Krupiérka

Slovak Games, s. r. o.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
880 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov
- obsluha elektromechanických ruliet, výherných hracích prístrojov a videoloterijných automatov
- práca s hotovosťou
- práca na smeny aj v nočných hodinách

- práca v mladom kolektíve
- dlhodobý pracovný pomer
- pracovná uniforma (šaty)
- stravné lístky
- kompletné zaškolenie na pracovnú pozíciu
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti s výrazným podielom na tuzemskom trhu

Informácie o výberovom konaní

Platové podmienky (brutto):
Skúšobná doba
Denná
Po - Pia 4,57 €/hod So - 6,24 €/hod Ne - 7,91 €/hod
Nočná
Po - Pia 5,91 €/hod So - 7,58 €/hod Ne - 9,25 €/hod
Po uplynutí skúšobnej doby
Denná
Po - Pia 4,68 €/hod So - 6,35 €/hod Ne - 8,02 €/hod
Nočná
Po - Pia 6,02 €/hod So - 7,69 €/hod Ne - 9,36 €/hod
Po uplynutí 1. roku pracovného pomeru
Denná
Po - Pia 4,79 €/hod So - 6,46 €/hod Ne - 8,13 €/hod
Nočná
Po - Pia 6,13 €/hod So - 7,80 €/hod Ne - 9,47 €/hod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegyne do dlhodobého pracovného pomeru v mladom kolektíve do našej prevádzky v Seredi. Požadujeme od uchádzačov zmysel pre prácu a zodpovednosť, ochotu pracovať v tíme s ľuďmi.
Podmienka je zasielať životopis s FOTOGRAFIOU!

Dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná spoločnosť s výrazným podielom na tuzemskom trhu v oblasti hazardných hier. Práca v mladom kolektíve.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3925326  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac