Reagujte bez životopisu

Doručovateľ pre Heineken

SLOVAK.delivery s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacBližšie info o mzde telefonicky alebo pri osobnom stretnutí. Plat v čistom FIX od 800 do 1000EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz nápojov a iného pre spoločnosť Heineken. Rozvážajú sa sudy, bedničky a kartóny nápojov a iné.

Uchádzač ušetrí na prejazde do práce. Nakoľko je dovolené na dodávke parkovať doma. Variabilná pracovná doba.

Práca sa začína ráno. Cca medzi 6-8:00. Je potrebné si vozidlo podľa rozvozu naložiť a ísť rozviezť. Počet zástavok je rôzny 3-20. Pracuje sa s tabletom a hotovosťou ktorá musí byť v daný deň odovzdaná na pošte. Za hotovosť ručí vodič. Práca sa konči podľa Vašej šikovnosti. Ak je iba jeden rozvoz tak aj o 11:00 ale môže to byť kľudne o 18:00. Prázdne nádoby sa odovzdávajú ráno. Toto sú približné informácie. Viac telefonicky. Potrebné tiež zaškolenie ktoré nieje finančne ohodnotené pokiaľ v práci uchádzač pokračovať nebude.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Fyzicky namáhavá práca. Denne treba niekedy rozviezť aj 4tony materiálu. A to je treba ručne aj naložiť a aj vyložiť. Na pozícii pracujú aj ženy. No upozorňujeme že to nieje jednoduché. Nakladanie sa vykonáva v spoločnosti Heineken v Hurbanove. Rozvoz sa niekedy vykonáva aj 2x/deň. Niekedy nieje rozvoz vôbec no pri mzde Fix sa to neodzrkadlí na mzde! A niekedy je len jeden a o 12:00 je fajront. Viac info telefonicky. Ideálne pre uchádzača z okolia Nové Zámky, Hurbanovo.

Doručovateľská spoločnosť.
ID: 4277664  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac