Logo Slovak Cargo Trans, s.r.o.

Účtovník/Administratívny pracovník

Slovak Cargo Trans, s.r.o.

Miesto práce
SLOVAK CARGO TRANS, s.r.o., Daniela Dlabača 2, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacVýkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie a vedenie podvojného účtovníctva dopravnej firmy

Vystavovanie a spracovanie faktúr v programe Omega

Vypracovanie výkazov k DPH (mesačne)

Inventarizácia pohľadávok a záväzkov

Spracovanie daňového priznania

Vystavenie účtovnej závierky (ročná, priebežná)

Vedenie pokladne

Evidovanie a archivácia dokumentov

Plnenie pracovných úloh podľa požiadaviek zamestnávateľa

Okrem zaujímavej práce v stabilnej a úspešnej dopravnej firme ponúkame aj:
- možnosť získať pracovné skúsenosti v širokom spektre administratívnych prác a účtovníctve
- flexibilný pracovný čas

Ak máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite štruktúrovaný životopis na e-mail info@slovakct.eu.

Zaslaním žiadosti a životopisu dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov na uvedenú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Na pohovor budú pozvaní a kontaktovaní iba vybraní uchádzači, vyhovujúci vyššie uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, schopnosť riešiť dané úlohy.
Aktívny prístup k práci, zodpovednosť.
Znalosť účtovníctva a personalistiky.
Samostatné vedenie účtovnej agendy.
Aktívny vodič - podľa potreby zverené firemné auto

Spoločnosť SLOVAK CARGO TRANS poskytuje svoje služby v oblasti cestnej dopravy už viac ako 15 rokov. K tomu využívame najmodernejšie dopravné prostriedky za účelom ekológie a bezpečnosti vodičov. Okrem prepravy tovarov návesovými súpravami a sólovými vozidlami sa zaoberáme aj logistikou v doprave a stavebnými prácami.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4840260  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac