Reagujte bez životopisu

Vodič kamiónovej dopravy, pravidelné linky SK aj MKD

Slovak Cargo Trans, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
740 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava tovaru na stabilných trasách, podľa vopred dohodnutých podmienok v rámci SK a EU:
- Považská Bystrica - Nošovice a späť, každý deň doma, víkendy doma 1100 € až 1400 €
- rozvozy alebo prevozy tovaru vrámci Slovenska 1100 € až 1400 €
- rozvoz tovaru autom s hydraulickou rukou 1000 € až 1300 €
- prepravy tovaru do susedných štátov, kolečka 1100 € až 1400 €
- prepravy tovaru SK - DE - SK a SK - B - SK na pravidelných trasách, víkendy doma alebo podľa dohody 1400 € až 1800 €

- pridelené vozidlá s emisnou triedou EURO 5, EEV a EURO 6
- o servis vozidiel je postarané
- nonstop telefonická linka pre pomoc vodičom
- pravidelné výplatné termíny
- odmeny, prémie, vernostné
- dodržiavanie AETR

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Cestná doprava

Vodičský preukaz

B, C, E

- pracovitosť, slušnosť, zodpovednosť
- vodičské oprávnenie skupiny C, E
- kvalifikačná karta vodiča

Spoločnosť SLOVAK CARGO TRANS poskytuje svoje služby v oblasti cestnej dopravy už viac ako 14 rokov. K tomu využívame najmodernejšie dopravné prostriedky za účelom ekológie a bezpečnosti vodičov. Okrem prepravy tovarov návesovými súpravami a sólovými vozidlami sa zaoberáme aj logistikou v doprave a stavebnými prácami.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4081704  Dátum zverejnenia: 7.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac