Manažér registrácie a overovania klientov NPC - zastupovanie počas MD a RD

Slovak Business Agency

Miesto práce
Karadžičova 2, Bratislava
Termín nástupu
október 2022
1 122 - 1 347 EUR/mesiacvýška platu môže byť predmetom diskusie v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš primárnym kontaktným pracovníkom pre osobný styk s budúcimi i registrovanými klientmi NPC BA – na pracovisku Národného podnikateľského centra v Bratislave (https://www.npc.sk/sk) s pružným pracovným časom a tvojou náplňou bude:
- fyzické overovanie údajov poskytnutých klientami NPC BA v procese registrácie;
- poradenstvo súvisiace s overovaním oprávnenosti cieľových skupín a s overovaním statusu MSP;
- práca s internými databázovými a informačnými systémami, vrátane aktivácie a/alebo deaktivácie vygenerovaných identifikačných kódov registrovaných a overených klientov NPC BA;
- aktuálne a presné informovanie o službách NPC BA klientom NPC BA;
- prípravu odborných a štatistických podkladov pre potreby NPC BA;
- zber spätnej väzby od klientov NPC BA na poskytované služby;
- zber námetov klientov NPC BA na vylepšenie, resp. doplnenie tematického zamerania poskytovaných služieb.

- dynamická práca v mladom kolektíve;
- flexibilný pracovný čas;
- účasť na školeniach a seminároch s cieľom rozširovať si všeobecný prehľad a odbornosť;
- započítateľná prax v oblasti implementácie projektov spolufinancovaných z fondov EÚ;
- dovolenka nad rámec zákonníka práce;

Pozícia na dobu určitú - zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.
Záujemcovia o uvedenú pozíciu posielajte životopisy v SJ spolu so žiadosťou na nižšie uvedenú adresu alebo mailom najneskôr do 28.09.2022.

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie žiadosti do výberového konania, kontaktovať však budeme len vybraných záujemcov spĺňajúcich všetky požadované kritériá, ktorých pozveme na pohovor do Bratislavy.
Podrobnosti o spracúvaní osobných údajov a súvisiacich právach uchádzača sú zverejnené na webovom sídle Slovak Business Agency - http://www.sbagency.sk/ochrana-osobnych-udajov-0.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Access - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax na obdobnej pracovnej pozícii je podmienkou;
- všeobecná orientácia v príslušných právnych predpisoch SR a EÚ výhodou;
- plánovacie, organizačné a komunikačné schopnosti;
- zodpovednosť, precíznosť;
- schopnosť práce v tíme, vysoké pracovné nasadenie;
- samostatnosť, flexibilita;

Slovak Business Agency (do 28.02.2014 pod názvom Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania) vznikla v roku 1993 spoločnou iniciatívou programu EU PHARE a vlády SR. Jej hlavným cieľom je prostredníctvom fondov EÚ a štátnych programov iniciovať rozvoj a rast malých a stredných podnikov. Zabezpečuje koordináciu aktivít na podporu malého a stredného podnikania v SR na medzinárodnej, národnej a lokálnej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4429005  Dátum zverejnenia: 21.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 122 EUR/mesiac