Manažér Stážového a Inkubačného programu Národného projektu NPC v regiónoch pre NR kraj - zástup MD/RD

Slovak Business Agency

Miesto práce
Novozámocká, Nitra-Horné Krškany
Termín nástupu
ASAP
963 - 1 156 EUR/mesiacvýška platu môže byť predmetom diskusie v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi, vykonáva a zabezpečuje plánovanie a praktickú realizáciu konkrétnych odborných činností, v rámci Inkubačného a Stážového programu (resp. jej obsahovo samostatnej časti) v príslušnom regióne, v súlade s pokynmi Hlavného regionálneho odborného koordinátora;
- zodpovedá za realizáciu vnútorného výkonnostného rámca NP NPC v regiónoch v časti platnej pre konkrétny program v príslušnom regióne;
- nadstavuje nábor príslušnej časti cieľovej skupiny, pričom spolupracuje s odborným koordinátorom mediálnej podpory realizácie projektových aktivít;
- je kontaktným pracovníkom pre osobný styk s registrovanými klientami NPC v regiónoch;
- pripravuje a vedie evidenciu výberových a hodnotiacich komisií, ktoré pôsobia v rámci projektu (pozvánky, prezenčné listiny, zápisnice, rozhodnutia);
- vykonáva administratívnu kontrolu doručených žiadostí o poskytnutie služieb Inkubačného a Stážového programu ;
- v určenom rozsahu schvaľuje poskytovanie služieb a podpory, ktorá sa poskytuje cieľovej skupine Inkubačného a Stážového programu;
- spolupracuje a komunikuje s externými odbornými spolupracovníkmi a zmluvnými dodávateľmi/ partnermi a taktiež s príslušnou cieľovou skupinou programu;
- predkladá návrhy na zmeny a aktualizáciu procesov v rámci Inkubačného a Stážového programu súvisiace s realizáciou projektu;
- vypracúva podklady pre zabezpečenie priebežného monitorovania a vyhodnocovania realizácie programu;
- pracuje s internými a externými databázovými a informačnými systémami.

- možnosť odborného rastu;
- účasť na školeniach a seminároch s cieľom rozširovať si všeobecný prehľad a odbornosť;
- započítateľná prax v oblasti implementácie projektov spolufinancovaných z fondov EÚ;
- flexibilný pracovný čas;
- dovolenka nad rámec zákonníka práce;

Pozícia sa obsadzuje na zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Záujemcovia o uvedenú pozíciu posielajte životopisy v SJ na nižšie uvedenú adresu alebo mailom najneskôr do 22.10.2021.

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie žiadosti do výberového konania, kontaktovať však budeme len vybraných záujemcov spĺňajúcich všetky požadované kritériá.

Podrobnosti o spracúvaní osobných údajov a súvisiacich právach uchádzača sú zverejnené na webovom sídle Slovak Business Agency - http://www.sbagency.sk/ochrana-osobnych-udajov-0.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Access - Základy

Počet rokov praxe

1

- prax na podobnej pracovnej pozícii je podmienkou;
- vodičský preukaz skupiny B výhodou;
- všeobecný prehľad o podnikateľskom prostredí v danom regióne výhodou;
- užívateľská úroveň internetových vyhľadávačov;
- všeobecná orientácia v príslušných právnych predpisoch SR a EÚ výhodou;
- plánovacie, organizačné a komunikačné schopnosti;
- zodpovednosť, precíznosť;
- schopnosť práce v tíme, samostatnosť, flexibilita.

Slovak Business Agency (do 28.02.2014 pod názvom Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania) vznikla v roku 1993 spoločnou iniciatívou programu EU PHARE a vlády SR. Jej hlavným cieľom je prostredníctvom fondov EÚ a štátnych programov iniciovať rozvoj a rast malých a stredných podnikov. Zabezpečuje koordináciu aktivít na podporu malého a stredného podnikania v SR na medzinárodnej, národnej a lokálnej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4183797  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 963 EUR/mesiac