Senior odborný pracovník pre internacionalizačné aktivity Národného projektu Podpora Internacionalizácie MSP pre TN kraj

Slovak Business Agency

Miesto práce
Soblahovská, Trenčín
Termín nástupu
september 2020
966 - 1 160 EUR/mesiacvýška platu môže byť predmetom diskusie v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete jedným z troch zástupcov Národného projektu Podpora Internacionalizácie MSP v Trenčianskom samosprávnom kraji, ktorý je zameraný na podporu expanzie malých a stredných podnikateľov do zahraničia. Hlavnou náplňou práce je poskytovať základnú podporu a informácie o možnostiach internacionalizácie pre malých a stredných podnikateľov. Taktiež by ste vyhľadávali nových zástupcov podnikateľov, ktorý by mali záujem o využívanie našich bezodplatných služieb a lektorov, ktorí by túto službu zabezpečovali. Nie menej podstatnou časťou pracovnej činnosti na danej pozícii by bola aj potrebná administratívna práca spojená s poskytovaním služieb, spracovaním výkazov a pod.

Podrobnejšia náplň práce:

- budete sa stretávať so záujemcami o poskytovanie služieb poradenstva v oblasti expanzie podnikania do zahraničia;
- budete zabezpečovať komunikáciu medzi lektormi a podnikmi tak aby služba prebehla bezproblémovo;
- v prípade potreby budete vyhľadávať nových zástupcov malých a stredných podnikov ktorí by mali záujem o poskytovanie bezplatného poradenstva v oblasti expanzie podnikania do zahraničia;
- v prípade potreby budete vyhľadávať nových lektorov, ktorí by mali záujem pracovať pre našu spoločnosť v oblasti poskytovania poradenstva;
- administratívne budete zabezpečovať schvaľovanie žiadostí na poskytnutie poradenstva, zazmluvňovanie lektorov a vypracovávanie technologických profilov spoločností;
- komplexne zabezpečíte organizáciu realizácie seminárov pre malých a stredných podnikateľov na presne určenú tému (nájdenie vhodného priestoru, vybranie vhodného lektora, nájdenie vhodných zástupcov z podnikateľského prostredia, technické zabezpečenie a pod.);
- budete administratívne zabezpečovať všetky ostatné činnosti spojené s poskytovaním služieb tak aby boli správne vykazované voči nadriadeným inštitúciám v zmysle predpísaných manuálov a určených pravidiel.

- práca v príjemnom a priateľskom kľudnom kolektíve;
- flexibilný pracovný čas;
- dovolenka nad rámec zákonníka práce;
- v prípade dobrých pracovných výsledkov možnosť platového rastu a dodatočného ohodnotenia;
- narodeninové voľno.

Záujemcovia o uvedenú pozíciu posielajte životopisy v SJ spolu so žiadosťou na nižšie uvedenú adresu alebo mailom najneskôr do 13.08.2020.

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie žiadosti do výberového konania, kontaktovať však budeme len vybraných záujemcov spĺňajúcich všetky požadované kritériá.
Podrobnosti o spracúvaní osobných údajov a súvisiacich právach uchádzača sú zverejnené na webovom sídle Slovak Business Agency - http://www.sbagency.sk/ochrana-osobnych-udajov-0 .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax jeden rok na pracovnej pozícii: obchodný zástupca, odborný predajca, account manager, finančný manažér alebo obdobnej pracovnej pozícii je podmienkou;
- všeobecný prehľad o podnikateľskom prostredí v regióne je veľkou výhodou;
- zvládanie administratívnej záťaže;
- plánovacie, organizačné a komunikačné schopnosti;
- zodpovednosť a zmysel pre detail;
- schopnosť práce v tíme;

Slovak Business Agency (do 28.02.2014 pod názvom Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania) vznikla v roku 1993 spoločnou iniciatívou programu EU PHARE a vlády SR. Jej hlavným cieľom je prostredníctvom fondov EÚ a štátnych programov iniciovať rozvoj a rast malých a stredných podnikov. Zabezpečuje koordináciu aktivít na podporu malého a stredného podnikania v SR na medzinárodnej, národnej a lokálnej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3947925  Dátum zverejnenia: 6.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 966 EUR/mesiac