Online koordinátor

Slovak Business Agency

Miesto práce
Karadžičova 2, Bratislava
Termín nástupu
asap
916,-€ (spolu s variabilnou zložkou 20% mzda 1 100,-€) výška platu môže byť predmetom diskusie v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa web stránok spoločnosti, portálu a profilov spoločnosti na sociálnych sieťach:
aktualizácia informácií, noviniek, tvorba textov, príprava headlineov, claimov a ich
publikovanie v elektronických médiách (web stránka, Facebook, LinkedIn a pod.);
- samostatné vytváranie obsahu, písanie blogov, dialóg s fanúšikmi (odpisovanie na
komentáre, správy...);
- návrhy nových obsahových prvkov, videá, gifká, ineraktívne formáty, atď.;
- podpora v súvislosti s online problémami;
- koordinácia on-line súťaží;
- účasť na príprave projektov marketingovej komunikácie;
- spolupodieľanie sa na organizácií marketingových aktivít spoločnosti;
- spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti.

- dynamická práca v mladom kolektíve;
- pružný pracovný čas;
- odborný rast;
- účasť na školeniach a seminároch s cieľom rozširovať si všeobecný prehľad a odbornosť;
- dovolenka nad rámec zákonníka práce;

Záujemcovia o uvedenú pozíciu posielajte životopisy v SJ na nižšie uvedenú adresu alebo mailom najneskôr do 29.11.2019.

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie žiadosti do výberového konania, kontaktovať však budeme len vybraných záujemcov spĺňajúcich všetky požadované kritériá.
Podrobnosti o spracúvaní osobných údajov a súvisiacich právach uchádzača sú zverejnené na webovom sídle Slovak Business Agency - http://www.sbagency.sk/ochrana-osobnych-udajov-0.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
HTML - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- predošlé skúsenosti so spracovávaním stránky Facebook, Linkedin sú podmienkou;
- skúsenosti s riadením online mediálnych kampaní a iných Online projektov;
- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni;
- dobrá znalosť aplikácií MS Office a internetových prehliadačov;
- základné znalosti o programe Adobe Photoshop alebo inom grafickom programe sú výhodou;
- základné znalosti o HTML sú výhodou;
- záujem o online, sociálne médiá, aplikácie;
- proaktivita, otvorenosť, výborný time management;
- silné komunikačné a organizačné schopnosti.

Slovak Business Agency (do 28.02.2014 pod názvom Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania) vznikla v roku 1993 spoločnou iniciatívou programu EU PHARE a vlády SR. Jej hlavným cieľom je prostredníctvom fondov EÚ a štátnych programov iniciovať rozvoj a rast malých a stredných podnikov. Zabezpečuje koordináciu aktivít na podporu malého a stredného podnikania v SR na medzinárodnej, národnej a lokálnej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3796876  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 916,-€ (spolu s variabilnou zložkou 20% mzda 1 100,-€) výška platu môže byť predmetom diskusie v závislosti od skúsenosti uchádzača