Online koordinátor

Slovak Business Agency

Miesto práce
Karadžičova 2, 811 09 Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa web stránok spoločnosti, portálu a profilov spoločnosti na sociálnych sieťach:
aktualizácia informácií, noviniek, tvorba textov, príprava headlineov, claimov a ich
publikovanie v elektronických médiách (web stránka, Facebook, LinkedIn a pod.);
- samostatné vytváranie obsahu, písanie blogov, dialóg s fanúšikmi (odpisovanie na
komentáre, správy...);
- návrhy nových obsahových prvkov, videá, gifká, ineraktívne formáty, atď.;
- podpora v súvislosti s online problémami;
- koordinácia on-line súťaží;
- účasť na príprave projektov marketingovej komunikácie;
- spolupodieľanie sa na organizácií marketingových aktivít spoločnosti;
- spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti.

- dynamická práca v mladom kolektíve;
- pružný pracovný čas;
- odborný rast;
- účasť na školeniach a seminároch s cieľom rozširovať si všeobecný prehľad a odbornosť.

Záujemcovia o uvedenú pozíciu posielajte životopisy vo formáte EUROPASS v SJ s fotografiou spolu so žiadosťou a motivačným listom na nižšie uvedenú adresu alebo mailom najneskôr do 19.01.2018.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Slovak Business Agency so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“
Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie žiadosti do výberového konania, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich všetky požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
HTML - základy
Adobe Photoshop - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- predošlé skúsenosti so spracovávaním stránky Facebook, Linkedin sú podmienkou;
- skúsenosti s riadením online mediálnych kampaní a iných Online projektov;
- dobrá znalosť aplikácií MS Office a internetových prehliadačov;
- základné znalosti o programe Adobe Photoshop alebo inom grafickom programe;
- základné znalosti o HTML;
- záujem o online, sociálne médiá, aplikácie;
- proaktívna, otvorená, ambiciózna osoba;
- silné komunikačné a organizačné schopnosti.

Slovak Business Agency (do 28.02.2014 pod názvom Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania) vznikla v roku 1993 spoločnou iniciatívou programu EU PHARE a vlády SR. Jej hlavným cieľom je prostredníctvom fondov EÚ a štátnych programov iniciovať rozvoj a rast malých a stredných podnikov. Zabezpečuje koordináciu aktivít na podporu malého a stredného podnikania v SR na medzinárodnej, národnej a lokálnej úrovni.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Karadžičova 2
811 09 Bratislava
ID: 3280906   Dátum zverejnenia: 8.1.2018