Disponent - špeditér

Slovagrotrans, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 628, 965 01, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
Dohodou po výberovom konaní
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špeditér zabezpečuje exportné a importné dopravné služby podľa požiadaviek zákazníkov, ako aj špedičnú činnosť.

Zamestnanie v stabilnej dopravnej spoločnosti s viac ako 20 ročnou tradíciou. Motivujúce odmeňovanie, dodržiavanie výplatných termínov, možnosť stravovania zamestnancov priamo v spoločnosti, príspevok zamestnávateľa do dôchodkovej doplnkovej spoločnosti.

Uchádzači o pracovnú pozíciu pošlú najneskôr do 26.03.2018 žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis, doklad o dosiahnutom vzdelaní, tlf. kontakt pre poskytnutie ďalších informácií o výberovom konaní. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

disponent - špeditér
1

Schopnosť a ochota prispôsobiť sa požiadavkám pracovnej činnosti disponent - špeditér. Aktívne ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka je prioritou. Dobré organizačné schopnosti, komunikatívnosť, flexibilita.

medzinárodná kamionová preprava tovaru

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Priemyselná 628
965 01 Žiar nad Hronom
www.tir.sk
ID: 926305   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou