Reagujte bez životopisu

Špeditér, Disponent

SLOVAGROTRANS, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 628, 965 01 Ladomerská Vieska
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou po výberovom konaní
Od 1 500 EUR/mesiacMzda má niekoľko motivačných zložiek, čistý mesačný príjem môže byť reálne od 1500 EURO a vyššie. Systém je nastavený ako otvorený podľa priebežne dosiahnutých ukazovateľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špeditér zabezpečuje exportné a importné dopravné služby podľa požiadaviek zákazníkov, ako aj špedičnú činnosť. Vyťažuje, plánuje a koordinuje vlastné kamióny. Zároveň koordinuje a plánuje špedované prepravy mimo vlastných kamiónov. Priebežne komunikuje s vlastnými vodičmi a partnermi počas celého dňa.

Zamestnanie v stabilnej dopravnej spoločnosti s viac ako 27 ročnou tradíciou. Motivujúce odmeňovanie, dodržiavanie výplatných termínov, možnosť stravovania zamestnancov priamo v spoločnosti, príspevok zamestnávateľa do dôchodkovej doplnkovej spoločnosti. Rôzne iné sociálne a nefinančné výhody, ktoré budú predstavené na osobnom pohovore

Uchádzači o pracovnú pozíciu pošlú najneskôr do 30.4.2024 žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis, doklad o dosiahnutom vzdelaní, tel. kontakt pre poskytnutie ďalších informácií o výberovom konaní. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. Ponuka je vhodná aj pre záujemcu o prácu na skrátený úväzok.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

špeditér - disponent

Počet rokov praxe

1

Schopnosť a ochota prispôsobiť sa požiadavkám pracovnej činnosti disponent - špeditér. Aktívne ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka je prioritou. Dobré organizačné schopnosti, komunikatívnosť, flexibilita.

Spoločnosť SLOVAGROTRANS, s.r.o. je slovenská dopravno špedičná spoločnosť, ktorá pôsobí na dopravnom trhu od roku 1995. Našim zákazníkom poskytujeme služby v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy, špedičné služby a služby spojené so servisom a opravou nákladných vozidiel. Naším cieľom je spokojný zákazník a spokojný zamestnanec.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4611767  Dátum zverejnenia: 10.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac