Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

Slovagrotrans, a.s.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, prípdne podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiaccestovné náhrady (možnosť celkového príjmu do 2000 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie prepravy tovaru v rámci EÚ podľa požiadaviek a k spokojnosti zákazníka.

Dodržiavanie výplatných termínov. Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.7.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Vek najmenej 21 rokov.
Minimálne 1 rok praxe v medzinárodnej kamiónovej doprave.
Ponuka je vhodná najmä pre uchádzačov zo Žiaru nad Hronom a blízkeho okolia

Spoločnosť SLOVAGROTRANS, a.s. je slovenská špedično-dopravná spoločnosť, ktorá pôsobí na dopravnom trhu od roku 1995. Našim zákazníkom poskytujeme služby v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy, špedičné služby a služby spojené so servisom a opravou nákladných vozidiel. Naším cieľom je spokojný zákazník a spokojný zamestnanec.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVAGROTRANS, a.s.
Priemyselná 628
96501 Žiar nad Hronom
www.tir.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Milan Broda
Tel.: 0903 549 283, 045/6722417
E-mail: poslať životopis
ID: 3928082  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac