Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

SLOVAGROTRANS, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, prípdne podľa dohody
800 - 2 100 EUR/mesiaczákladná mzda 800EUR/mes. + diéty + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič MKD - v rámci krajín EÚ - nie ÚNIA !!!
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006
- zabezpečenie potvrdenia CMR a dodacích listov
- komunikácia a riadenie sa podľa pokynov dispečera
- starostlivosť o zverené vozidlo

- dodržiavanie výplatných termínov
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť parkovať súkromné vozidlá v stráženom areáli našej spoločnosti
- zabezpečená doprava k vozidlu a do sídla spoločnosti
- zánovný vozový park
- vozidlá vybavené modernou technikou
- vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
- pravidelne sa opakujúce exportné prepravy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- vek min. 21 rokov
- min. 1 rok praxe v medzinárodnej kamiónovej doprave
- zodpovednosť, spoľahlivosť

Spoločnosť SLOVAGROTRANS, s.r.o. je slovenská dopravno špedičná spoločnosť, ktorá pôsobí na dopravnom trhu od roku 1995. Našim zákazníkom poskytujeme služby v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy, špedičné služby a služby spojené so servisom a opravou nákladných vozidiel. Naším cieľom je spokojný zákazník a spokojný zamestnanec.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3850357  Dátum zverejnenia: 17.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac