Reagujte bez životopisu

Sadrokartonista Nemecko

SLOV-STAV SK, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 18 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž sadrokartónov a konštrukcií pre sadrokartóny.
Úprava povrchov so sadrokartónom alebo lisovaných dosiek.

Naši zamestnanci sú vybavení špičkovým náradím značky HILTI.
Nadštandardné ubytovanie v služobných bytoch, domoch, ktoré vybavuje a platí firma.
Možnosť finančného rastu.
Priateľský prístup.
Celoročná práca.
Garancia peňazí.
Splatnosť FA 14 dní po vzájomnej dohode aj skôr.
Na osobnom stretnutí sa dozviete všetky podrobnosti.
Záujemcovia o prácu, posielajte pracovný životopis na [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky do 18:00 hod. na 0908 261 166
Zaslaním podkladov odosielateľ súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa deklarácie GDPR.

Informácie o výberovom konaní

Osobne nás môžete naštiviť v Humennom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebný priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, zručnosť

Naša firma vznikla v roku 2013 ako stavebná firma zameraná na realizáciu PSV prácovné sídlo spoločnosti sa nachádza v Humennom , základom úspešnosti našej firmy je kvalita vykonaných prác , profesionálny prístup a neoceniteľné skúsenosti našich pracovníkov s dlhoročnou praxou.
AKTUÁLNE PROFESIE FIRMY :
V súčasnosti zamestnáva firma v trvalom pracovnom pomere a na IČO 98 skúsených pracovníkov v týchto profesiách :
Vodoinštalatér - Kurenár/ Elektrikár/VZT
Sme experti na : https://agstaving.com/
• vnútorné rozvody vody- materiál nerez, plastohliník, meď, vnútorné rozvody kanalizácie HT Geberit, kompletácia zariaďovacích predmetov (keramika)
• ústredné kúrenie - ležaté a stúpate rozvody, materiál plastohliník, nerezová oceľ, meď, montáže a pripojenie radiátorov a montáž kotolní a strojovní podľa PD.
• Rekonštrukciu ústredného kúrenia
• Elektromontáže (silno prúd , slabo prúd) a montáž bleskozvodov
• Vodovodné prípojky

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4241572  Dátum zverejnenia: 10.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 18 EUR/hod.