IT/Technical Support- Specialist- SLOV-MATIC, s.r.o.

SLOV-MATIC, s.r.o.

Miesto práce
Humenské námestie 1, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovať technickú podporu pre prevádzky
- riešiť technické problémy s technikmi a zamestnancami
- poskytovanie technickej podpory užívateľom
- správa MPLS sieť
- diagnostikovať kvalitu
- monitorovať a riešiť výpadky telekomunikačných liniek a zariadení
- spravovať IT zariadenia
- tlačiarne, počítačovú sieť, počítače, mobilné zariadenia
- riešiť rôzne požiadavky užívateľov
- komunikácia s dodávateľmi systémov a dodávateľmi telekomunikačných služieb

- príjemné pracovné prostredie v mladom dynamickom kolektíve
- priestor pre odborný a kariérny rast
- veľa príležitostí pre získanie nových informácií a skúseností
- možnosť sebarealizácie - veľký priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení
- ponúkame vysokú mieru samostatnosti a s tým spojenú zodpovednosť
- príspevky zamestnávateľa na DDS
- flexibilný pracovný čas

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami stanovené kritéria. V prípade záujmu nám pošlite životopis a do predmetu uveďte "Support". Okrem Vášho štruktúrovaného životopisu nám zašlite aj nasledujúci súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov: Zaslaním svojho životopisu a ďalších dokumentov poskytujem súhlas so spracovaním svojich osobných údajov spoločnosťou SLOV-MATIC, s.r.o., so sídlom Humenské námestie 1, 851 07 Bratislava - Petržalka , pre účely výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT Technical Support Specialist

Počet rokov praxe

2

- Microsoft Office 365 - pokročilý
- Microsoft Windows 10,11- pokročilý
- IT podpora - pokročilý
- PC HW/SW Diagnostika -pokročilý
- znalosť a skúsenosť s Windows sieťami, servermi,
doménami, antivírusmi
- minimálne 2 roky praxe v oblasti IT, so špecifickými
systémami minimálne 2 roky praxe v oblasti
poskytovania IT podpory, minimálne 2 roky praxe v
oblasti správy IT systémov

Firma pôsobiaca v oblasti zábavného priemyslu so sídlom v Bratislave a regionálnymi kanceláriami v Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4727975  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac