Barman / čašník v rezorte Hotel Bjornson & Bjornson Tree houses Jasná

SLOV INN JASNÁ a. s.

Miesto práce
Hotel Björnson, Demänovská Dolina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 850 EUR/mesiacnastupny plat 4,50€ - 5,00€ / hod v cistom. + prémie v závislosti od skúseností a pracovného výkonu vo výške 20% - 90%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a starostlivosť o zákazníkov v novootvorenom Eko - Šport hoteli Bjornson
v krásnej novej reštaurácii a terase.

Stabilná práca v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, zamestnanecké ubytovanie, stravovanie, výborné platové ohodnotenie

Žiadosti so životopisom prosím zasielajte na adresu [email protected], tel: 0905635295

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Spoločnosť poskytujúca ubytovacie služby

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4066663  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac