Chyžná v hoteli v Jasnej, vynikajúce platové podmienky

SLOV INN JASNÁ a. s.

Miesto práce
Demänovská dolina 77, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
od 680€ v cistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie hotelových izieb, spoločných priestorov

Práca v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, v stabilnom kolektíve
Nátupný plat 4,00€ / hodina v cistom, nastup ihned

Zivotopis prosim mozete zaslat na e-mail: [email protected], tel: 0905635295

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Spoločnosť poskytujúca ubytovacie služby

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3325650  Dátum zverejnenia: 3.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 680€ v cistom