Senior FE developer / FE Lead pro HR appku Sloneek

Sloneek Europe s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme senior frontend developera (♂️/ ♀️), ktorý je pripravený prijať výzvy moderného webového vývoja a posunúť naše HR riešenie na vyššiu úroveň. Postup na pozícii Senior Frontend Developer môže smerovať k pozícii vedúceho platofmy (FE Lead), kde budeš mať príležitosť riešiť buď zložitejšie výzvy, alebo zohrávať strategickejšiu úlohu pri formovaní celkového oddelenia a dizajnu našej aplikácie.

Si to ty?

< Čo budeš robiť?/>

- Prispievať k návrhu, implementácii a údržbe nových vlastností a funkcií nášho all-in-one HR riešenia.
- Optimalizovať loading times a performance.
- Pracovať v rámci cross-functional tímu, na pochopení požiadaviek koncových používateľov a pretavení ich do škálovateľných a efektívnych softvérových riešení.
- Podieľať sa na code reviews, dodržiavať best practices pri programovani a udržiavať vysokú kvalitu kódu.
- Udržiavať a zlepšovať CI/CD pipelines a build aplikace.

< Náš techstack/>

- HTML A CSS3
- Angular 16
- JavaScript a TypeScript - RxJS
- Angular CDK
- Figma
- Skúsenosti s UI frameworks and libraries ( Bootstrap, Nebular)

Ako si Jano (tvôj budúci vedúci) predstavuje budúcu spoluprácu?

"Ahoj, spolu s Filo hľadáme skúseného front-end developera, partnera nielen pre Fila, ale pre celý vývojový tím. Mal by si brať svoju prácu vážne, ale mal by si si vedieť urobiť aj srandu sám zo seba. Hľadáme niekoho, kto sa nebojí problémov a zložitých riešení, ale vníma ich ako výzvu a spôsob, ako sa posunúť vpred. "

< Čo od nás môžeš očakávať?/>

- Neobmedzená dovolenka,
- možnosť remote spolupráce ( kancelárie v Prahe, co-working v Košiciach a Bratislave, ale office space ti vieme zabezpečiť aj v iných mestách :),
- podporu tvojho rozvoja,
- spravodlivé a motivujúce odmeňovanie za tvoju prácu (aj v závislosti od tvojej seniority),
- všetko potrebné vybavenie,
- a v neposlednom rade veselú česko-slovenskú partiu, ktorá dýcha pre Sloneeka a HR

Informácie o výberovom konaní

Chceš nakuknúť? Stačí kliknúť na odkazy pod inzerátom
Si až nakonci tohto inzerátu? Dobre, pošli nám svoj životopis (alebo odkaz na svoj profil na LI). Radi sa s tebou stretneme!

Ak to medzi nami zaiskrí,

- uskutočníme rýchly telefonát, aby sme zosúladili naše očakávania.
- Potom príde na rad osobné alebo video stretnutie s Jankom, naším CTO (https://www.linkedin.com/in/jan-verespej/).
- Poslednou časťou je technický rozhovor s Jankom a Filom ( FE lead).

O nás: https://www.sloneek.cz/o-nas/ nebo https://www.sloneek.cz/blog/
Zákaznické referencie G2: https://www.g2.com/products/sloneek/features

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Čo by sme chceli, aby ste si so sebou priniesol/a?

- Znalosť technológií vývoja webových aplikácií s dobrým zmyslom pre to, čo je a čo nie je možné.
- Výborná znalosť architektúry webových aplikácií (DDD).
- Nadšenie pre sledovanie najnovších trendov, technológií a osvedčených postupov v oblasti vývoja softvéru.
- Vedenie technického návrhu a architektúry frontendových riešení.
- Vedenie a mentorovanie menej seniorných kolegov v rámci platformy
- Silné technické zázemie a skúsenosti s front-end technológiami (5+ rokov), ako sú Angular a Typescript.
- Skúsenosti s Unit & Component testovaním.
- Pochopenie osvedčených postupov v oblasti webovej bezpečnosti a dodržiavania priemyselných predpisov.
- Vysoko rozvinuté komunikačné zručnosti na efektívnu interakciu s technickými aj netechnickými členmi tímu s rôznymi skúsenosťami.

Sme Sloneek (http://sloneek.cz/) - a naším ihriskom je HR svet a chceme z neho urobiť lepšie, ľudskejšie a zábavnejšie miesto. Dáva Ti to zmysel❓

Nie sme len vývojári HR systému, ale priekopníci a inovátori v oblasti HR! Starostlivosť o ľudí vo firmách už nie je klišé. A aby to všetko do seba zapadalo, pomáhame HR oddeleniam odbúrať čo najviac papierovačiek. Aby mali čas sústrediť sa na to najcennejšie, čo každá firma má. A to na svojich ľudí.
ID: 4775126  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac