Chceš sa stať vodičom kamiónu? Pozri si ponuku.

SLONATRANS, s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Termín nástupu
priebežne počas roka 2017
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2100 eur /31 dni (zaujímavý základ, bonusy + denná dieta 45 eur, detail na pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič MKD, zodpovednosť za prepravu, vykládku , nakládku tovaru
Pracujeme v turnuse 3+1, 6+2, dlhšie turnusy na základe dohody.

pozitívny a profesionálny prístup zo strany vedenia,
presun z BA na základňu a späť firemnou dodávkou alebo letecky,
základňa na firme (bungalovy s práčkou, sušičkou, firemné vozidlo na nákupy, komunikácia mobilnými telefónmi, počítačom

Hľadáme zodpovedných, spoľahlivých vodičov medzinárodnej kamiónovej dopravy, s min.1 ročnou praxou, pre slovenskú spoločnosť (matka Van de Poel Transport).
Ak prax nemáte, no máte skúseného kolegu , ktorý by Vás u nás zaučil, na dobu od 3-6 mesiacov by ste jazdili vo dvojici.
Pracovné turnusy: 6+2, jazda sólo prípadne vo dvojke.
Ponuka dlhodobej spolupráce.
Vozový park: Scania 500 (chladnička, klíma, kúrenie, satelit, navigačný systém, mapy), Mercedes, Iveco, Daf, Renault - najstaršie z r.2013.
Prepíname návesy, plachty- rolovačky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 97 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vodičský preukaz : C+ E , tachografová karta vodiča; kvalifikačná karta vodiča, v prípade nutnosti dáme vyškoliť, výpis z registra trestov,
platná lekárska prehliadka, školenie vodiča, psychotest vodiča
ADR preukaz - ak nemáte, možnosť urobiť si počas pracovného pomeru
zodpovednosť, spoľahlivosť, tímové myslenie, schopnosť prispôsobiť sa zmenám

Prosperujúca prepravná spoločnosť na trhu od 2007, s cca 150 zamestnancami.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Miletičova 1
821 08 Bratislava

Kontakt

ID: 516154   Dátum zverejnenia: 14.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2100 eur /31 dni (zaujímavý základ, bonusy + denná dieta 45 eur, detail na pohovore)