Referent/-ka kvality

Miesto práce
Tehelňa 20, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
1 103 - 2 041 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta. Základná mzda od 1103 EUR + mesačné prémie do 150 EUR, odmeny a benefity nad rámec zákona, garantovaný 13. plat, príplatky za nadčas nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s kvalitou v automotive, nevadí Ti práca na zmeny a hľadáš stabilné zamestnanie, v ktorom sa môžeš ďalej rozvíjať? Potom hľadáme do tímu práve Teba.

Ako referent kvality budeš zodpovedná/-ý za:
  • preverovanie výroby podľa aktuálnej dokumentácie s dôrazom na predchádzanie chybám a dané výsledky príslušne protokolovať (sériové merania, deštrukčné skúšky, výbrusy)
  • uvoľňovanie výroby (prvého posledného vyrobeného kusu/dielu z produkcie na základe dokumentovaných požiadaviek a výsledok príslušne protokolovať (vrátane nastavovania/prestavovania výroby)
  • vypracovanie QM dokumentácie vo vlastnej oblasti zodpovednosti (napr. vizualizácie/ pracovné postupy, PLP a pod.) a v prípade nutnosti iniciovanie zmien dokumentov
  • spoluprácu pri vzorkovaní
  • analýzu interných a externých reklamácií
  • sledovanie/ vyhodnocovanie dielov dodaných výrobou do blokačného skladu
  • vykonávanie interných auditov výrobkov
  • uvoľňovanie výroby (aktuálnu, ako aj výrobu uvoľnenú zmenovými majstrami) a výsledok príslušne dokumentovať
a uvítame, ak prinesieš návrhy na zlepšenie vo svojej vlastnej oblasti zodpovednosti.

Našim zamestnancom ponúkame zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti a množstvo benefitov:
Garantovaný 13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka
Stravné nad rámec zákona
Cestovný príspevok za každý odpracovaný deň
Podiel na zisku spoločnosti
Príspevok pri sobáši, pri narodení dieťaťa, narodeninový príspevok
Odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese
Ovocné dni, pitný režim
Odmena za zlepšovacie návrhy
Finančný príspevok a deň voľna pri pracovnom jubileu
Jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina)
Finančný vianočný príspevok
Organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny (Family day, vianočný večierok)
Skvelý kolektív a priateľská atmosféra :)

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, Váš životopis. Uchádzač zaslaním životopisu súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Slomatec, s.r.o., v súlade so zákonom 428/2002 Z.z. Na pohovor pozveme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

min. stredoškolské vzdelanie technického smeru

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • stredoškolské vzdelanie - technického smeru,
  • min. 2 ročné skúsenosti vo výrobenej spoločnosti v oblasti kvality,
  • certifikát VT1
  • pokročilá znalosť práce s MS-Office (Excel, Power-Point, Outlook),
  • mierne pokročilá znalosť NJ, AJ výhodou,
  • samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, organizačné schopnosti, tímový hráč
  • ochota pracovať na 2, 3 alebo 4 zmeny

Spoločnosť Magna je popredným svetovým dodávateľom automobilového priemyslu s 351 výrobnými závodmi a 103 centrami pre vývoj, dizajn a distribúciu produktov v 30 krajinách. Viac ako 174 000 zamestnancov sa zameriava na poskytovanie výnimočnej pridanej hodnoty zákazníkom prostredníctvom inovatívneho vývoja a prvotriednej výroby.
Od komponentov cez systém až po montáž celého vozidla. Žiadna iná spoločnosť nedisponuje takými kompletnými systémovými znalosťami ako Magna. Práve vďaka tomu je Magna už desaťročia najdôveryhodnejším partnerom v tomto odvetví. Preto sa jej technológie nachádzajú v dvoch tretinách všetkých dnes vyrábaných vozidiel. A to je dôvod, prečo je spoločnosť Magna pripravená posunúť mobilitu do budúcnosti.
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Trajlinek
Tel.: +421910670520
E-mail: poslať životopis
ID: 4074637  Dátum zverejnenia: 12.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 103 EUR/mesiac