Predák

Slomatec, s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
1.6.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 077,87 EUR/mesiac13. a 14. plat vo forme letného a zimného bonusu + výkonostný bonus do 150€ benefity nad rámec zákona Uvedená základná zložka mzdy je minimálna možná na tejto pozícii, radi ju upravíme v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prestavba a nastavenie pracovných pomôcok podľa kvalifikačnej matrice
Ovládanie a programovanie staníc
Dodržiavanie skúšobných plánov a vykonanie nápravných opatrení
Zaškolovanie a zapracovanie nových zamestnancov
Preventívna kontrola a údržba zariadení a prípravkov
Zastupovanie koordinátorov výroby vo všetkých oblastiach jeho práce (dopĺňanie materiálu, pretypovanie liniek)

- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- 13. plat a 14. plat navyše v priebehu aktuálneho roka,
- cestovný príspevok za každý odpracovaný deň (2-8€)
- odmena za odporúčanie kandidáta,
- ovocné dni, pitný režim,
- odmena za zlepšovacie návrhy,
- stravné lístky vo výške 4,20 EUR,
- jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina),
- vianočné darčekové poukážky,
- organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, Váš životopis v slovenskom jazyku. Uchádzač zaslaním životopisu súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Slomatec, s.r.o., v súlade so zákonom 428/2002 Z.z. Na pohovor pozveme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2021 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vzdelanie technického alebo elektrotechnického smeru

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

viacročná skúsenosť s prácou vo výrobe

samostatnosť a zodpovednosť, presnosť, zmysel pre kvalitu a koncepčné riešenie problémov, tématická a časová flexibilita, pripravenost na prácu v zmenách, ochota pracovať v tíme a niesť zodpovednosť

Slomatec, s.r.o., sa zaoberá výrobou dielov karosérií pre automobilový priemysel. Patrí do skupiny Magna, ktorá je popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 321 divíziami a 102 vývojovými centrami, ktoré pôsobia v 29 krajinách sveta. Zamestnáva viac ako 170 000 zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slomatec s.r.o.
Tehelňa 20
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Šabíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3929596  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 077,87 EUR/mesiac