Referent kvality

Slomatec, s.r.o.

Miesto práce
Tehelňa 20, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min.1275,60 EUR a odmeny a benefity nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preverovanie výroby podľa aktuálnej dokumentácie s dôrazom na predchádzanie chybám a protokolovanie výsledkov (sériové merania, deštrukčné skúšky, výbrusy)
Uvoľňovanie výroby
Vypracovanie QM dokumentácie
Vykonávanie deštrukčných skúšok
Spolupráca pri vzorkovaní
Analýza interných a externých reklamácií
Sledovanie/ vyhodnocovanie dielov dodaných výrobou do blokačného skladu
Vykonávanie interných auditov výrobkov

Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka
Cestovný príspevok za každý odpracovaný deň
Odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese
Ovocné dni, pitný režim
Odmena za zlepšovacie návrhy
Jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina)
Vianočné darčekové poukážky
Organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny (Family day, vianočný večierok)

Reakciou na pracovnú ponuku dobrovoľne udeľujete spoločnosti Slomatec, s.r.o , IČO: 35 928 867, Tehelňa 20, 841 07 Bratislava, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

min. stredoškolské vzdelanie technického smeru

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vzdelanie technického smeru
Viacročné skúsenosti vo výrobnej spoločnosti v oblasti kvality
Samostatnosť a zodpovednosť
Odolnosť voči stresu a návalovej práci
Práca s PC (Office 2013)
Mierne pokročilá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
Znalosti o nástrojoch, metódach a skúšobných postupoch zaistenia kvality a znalosti procesu vzniku výrobku

Slomatec, s.r.o., sa zaoberá výrobou dielov karosérií pre automobilový priemysel. Patrí do skupiny Magna, ktorá je popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 321 divíziami a 102 vývojovými centrami, ktoré pôsobia v 29 krajinách sveta. Zamestnáva viac ako 170 000 zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slomatec s.r.o.
Tehelňa 20
841 07 Bratislava
ID: 3384148   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min.1275,60 EUR a odmeny a benefity nad rámec zákona