Referent kvality seria - spracovatel reklamacií

Slomatec, s.r.o.

Miesto práce
Tehelňa 20, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
1.3.2021 príp. dohodou
1 471 EUR/mesiac(finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta) a odmeny a benefity nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preverovanie kontroly výroby podľa dokumentácie s dôrazom na predchádzanie chybám a dané výsledky príslušne analyzovať (sériové merania, deštrukčné skúšky, výbrusy)
vypracovanie QM dokumentácie vo vlastnej oblasti zodpovednosti (napr. vizualizácie/pracovné postupy, PLP a pod.) a v prípade nutnosti iniciovanie zmien dokumentov
Spolupráca pri vzorkovaní
Analýza interných, analýza externých reklamácií
Sledovanie/ vyhodnocovanie dielov dodaných výrobou do blokačného skladu
Vykonávanie interných auditov výrobkov
Návrh zlepšovania v oblasti kvality
Vedenie týmu a koordinácia, kontrola dodržiavania QM postupov
Práca v systeme SAP, spracovanie údajov
Vykonávanie LPA auditov a dohľad nad ich dodržiavaním
Sledovanie materialového zabezpečenia na QS a komunikácia s dodávateľmi
Zabezpečenie vstupných školení pre zamestnancov v oblasti QM

- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- 13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka,
- cestovný príspevok za každý odpracovaný deň,
- odmena za odporúčanie kandidáta,
- ovocné dni, pitný režim,
- odmena za zlepšovacie návrhy,
- stravné lístky vo výške 4,20 EUR,
- jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina),
- vianočné darčekové poukážky,
- organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny (Family day, vianočný večierok)

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám, prosím, Váš životopis v slovenskom aj nemeckom jazyku. Uchádzač zaslaním životopisu súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Slomatec, s.r.o., v súlade so zákonom 428/2002 Z.z. Na pohovor pozveme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

min. stredoškolské vzdelanie technického smeru

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

všeobecné stredoškolské vzdelanie - technické
viacročné skúsenosti vo výrobenej spoločnosti v oblasti kvality
Uplatnenie v praxi (MS-Office)
samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, organizačné schopnosti, tímový hráč

Slomatec, s.r.o., sa zaoberá výrobou dielov karosérií pre automobilový priemysel. Patrí do skupiny Magna, ktorá je popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách sveta. Zamestnáva viac ako 174000+ zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3384148  Dátum zverejnenia: 2.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 471 EUR/mesiac