Можливість для людей з України

Farmaceut/ka - Lekáreň v Podolínci (okr. Stará Ľubovňa) - 13. plat v plnej výške, nástupný bonus 3600 EUR. Možnosť práce aj na skrátený úväzok.

Slofit, s.r.o.

Miesto práce
Podolínec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 1 800 EUR/mesiacVýška mzdy v závislosti od pracovných skúseností uchádzača. Trinásty plat v plnej výške + pravidelné motivačné odmeny v závislosti od plnenia ekonomických cieľov lekárne vo výške 10-20% mzdy. Nástupný bonus 3600 EUR po skončení skúšobnej lehoty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia: Farmaceut/ka - Lekáreň v Podolínci (okr. Stará Ľubovňa)

Náplň práce:

  • príprava liekov na recepty
  • expedícia a výdaj liekov a ZP viazaných na recepty a poukazy a na voľný predaj
  • poskytovanie odborných informácií a konzultácií
  • výdaj liekov neviazaných na recepty a predaj doplnkového sortimentu
  • vedenie evidencie a dokumentácie
  • komunikácia so zástupcami farmaceutických firiem
  • sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe
  • vybavovanie a riešenie reklamácií
  • Ďalšie typické príklady náplne práce sú: kontrola skladových zásob, organizácia a plánovanie práce v lekárni, spracovanie objednávok, zabezpečenie čistoty a poriadku v lekárni a podobne.

Ponúkané výhody:

  • 13. plat v plnej výške
  • Nástupný bonus 3600 EUR
  • Možnosť práce aj na skrátený úväzok
  • bez pohotovostných služieb

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie, vrátane 13. platu v plnej výške už od jedného roka v pracovnom pomere a každoročnej odmeny za vernosť.
  • Pravidelné motivačné odmeny, ktoré ocenia vašu tvrdú prácu a nasadenie.
  • Pri nástupe na pozíciu lekárnika/lekárničky v našej lekárni získate jednorázový bonus vo výške 3600 EUR.
  • Zabezpečujeme príspevok na stravu a preplácanie pracovného oblečenia, aby ste sa mohli sústrediť na svoju prácu.
  • Ak sa rozhodnete stať sa naším zamestnancom, zabezpečíme vám preplatenie členského v SLeK a zamestnanecké rekreačné poukazy.
  • V našej lekárni nepracujete na pohotovostných službách, čo znamená, že môžete plne využiť svoj voľný čas.
  • Ak sa rozhodnete pre atestáciu, zabezpečíme vám 5 dní plateného študijného voľna na prípravu.
  • Zamestnanci majú nárok na príspevok na cestovné náklady pri dochádzaní do zamestnania.
  • Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou od roku 2012.
  • Práca v lekárni, ktorej majiteľom je nezávislý lekárnik, ktorý sa stará o svojich zamestnancov.
  • Zabezpečujeme ďalšie výhody, ako napríklad príspevok na jazykové kurzy alebo zdravotné prehliadky.

Odpovieme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú podmienku VŠ vzdelania v odbore farmácia.
Ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vzdelanie VŠ v odbore farmácia je nutnosťou!
  • Samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť sú kľúčové.
  • Lojálnosť, pozitívne myslenie a komunikatívnosť sú výhodou.
  • 13. plat v plnej výške a nástupný bonus 3600 EUR.
  • Možnosť práce aj na skrátený úväzok.

Spoločnosť úspešne prevádzkuje od roku 2012 verejnú lekáreň v Podolínci (okres Stará Ľubovňa) a od roku 2015 aj pobočku lekárne v obci Holumnica (okres Kežmarok).

Kontakt

ID: 4212669  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac