Можливість для людей з України

Farmaceutický laborant - Podolínec (okr. Stará Ľubovňa). Možnosť práce aj na skrátený úväzok.Náborový bonus 1800 EUR

Slofit, s.r.o.

Miesto práce
Podolínec
Termín nástupu
Ihneď
900 - 1 200 EUR/mesiac13. plat v plnej výške + kvartálne odmeny v závislosti od plnenia ekonomických cieľov lekárne (cca 100-200 EUR mesačne). Náborový príspevok pri nástupe 1800 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného farmaceutického laboranta/laborantku do lekárne v Podolínci.
Práca farmaceutického laboranta vo verejnej lekárni bez víkendov a pohotovostných služieb.
Pozícia vhodná aj pre absolventov.

- výdaj voľnopredajných liekov, zdravotných pomôcok a predaj doplnkového sortimentu
- poskytovanie odborných informácií a konzultácií
- príprava liekov v galenickom laboratóriu
- komunikácia so zástupcami farmaceutických firiem
- príjem, príprava , kontrola a uchovávanie celého sortimentu lekárne
- vybavovanie a riešenie reklamácií

- zaujímavé finančné ohodnotenie + každoročná odmena za vernosť (13. plat v plnej výške už od jedného roka v pracovnom pomere)
- pri nástupe vyplatený jednorázový bonus 1800 EUR
- príspevok na stravu, príspevok na pracovné oblečenie
- preplácanie členského v profesijnej komore v plnej výške
- zamestnanecké rekreačné poukazy
- bez pohotovostných služieb
- príspevok na cestovné náklady pri dochádzaní do zamestnania
- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v lekárni, ktorej majiteľ je nezávislý lekárnik

Odpovieme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú podmienku vzdelania v odbore farmaceutický laborant.
Ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Farmácia - farmaceutický laborant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie v odbore farmaceutický laborant je podmienkou!
Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, lojálnosť, pozitívne myslenie a komunikatívnosť je vítaným benefitom.

Spoločnosť úspešne prevádzkuje od roku 2012 verejnú lekáreň v Podolínci (okres Stará Ľubovňa) a od roku 2015 aj pobočku lekárne v obci Holumnica (okres Kežmarok).
ID: 4188080  Dátum zverejnenia: 5.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac