Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo SLN 23 PN s. r. o.

Kaderníčka s možnosťou profesionálneho rastu

SLN 23 PN s. r. o.

Miesto práce
Nikola Teslu 25, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 300 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka + príplatky za prácu cez víkendy + stravné príspevky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SALÓN 23 hľadá šikovnú a kreatívnu kaderníčku, ktorá má skúsenosti s farbením a strihaním vlasov. V našom salóne sa dáva dôraz na kvalitné poradenstvo klientom a prácu s vlasovou kozmetikou. Od ideálnej uchádzačky očakávame schopnosť udržiavať čistotu na pracovisku, efektívne viesť pokladňu, mať kontrolu nad zásobami materiálu a vykonávať svoju prácu kvalitne.

U nás máme vždy snahu posilniť potenciál a podporiť kariérny rast každého zamestnanca pomocou školení a individuálneho rozvoja, aby ste mohli rozvíjať svoje zručnosti a dosiahnuť svoje profesionálne ciele v oblasti kaderníctva. Vaša kreativita a oddanosť nám pomôžu posunúť sa vpred a priniesť nové inovácie do nášho salónu.

Pracovné pozície

  • Kaderníčka - brigádnička: 5 EUR /hodina
  • Kaderníčka - rekvalifikačný kurz / absolvent SŠ: 850 EUR
  • Kaderníčka:  900-1000 EUR + pohyblivá zložka
  • Kaderníčka - stylistka:1100 - 1200 EUR + pohyblivá zložka
  • Kaderníčka - koloristka:1200 - 1300 EUR + pohyblivá zložka

V našom salóne neexistuje obmedzenie pre finančnú mzdu, a to vďaka tomu, že odmeňujeme na základe individuálnej výkonnosti. Vaše príjmy budú závisieť len a len od vášho úsilia, schopností a prínosu k našej spoločnej úspešnej budúcnosti. Naša politika odmeňovania je založená na férovosti a zohľadňuje vaše výnimočné pracovné úspechy.

Pracovná doba

Je dôležité chápať, že pracovná doba môže ovplyvniť Vašu mzdu v závislosti od časov, kedy je najviac ľudí v salóne pripravených využiť služby. Firma ponúka rôzne možnosti pracovnej doby, ktoré sa dohodnú na pracovnom pohovore. Ak je pracovná doba, kedy je návštevnosť zákazníkov najvyššia pre Vás dôležitá, môžete sa s vedením dohodnúť na takom časovom rozvrhu, ktorý Vám bude vyhovovať a zároveň bude v prospech firmy. Budete mať tak viac príležitostí si získať a udržať dobrý príjem.

  • Zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
  • Zamestnanecké zľavy na naše produkty
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Parkovanie zdarma
  • Možnosť zvyšovať si odbornú kvalifikáciu na seminároch
  • Šanca zúčastňovať sa udalosti WELLA

Prosím o zaslanie životopisu s fotografiou a ocením aj motivačný list.
Uchádzačku budem kontaktovať telefonicky pre dohodnutie termínu pohovoru.
Poprosím reagovať na ponuku len pri serióznom záujme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kaderník, Vlasová kozmetika, rekvalifikačný kurz Kaderník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Výučný list alebo rekvalifikačný kurz v odbore kaderník + zdravotný preukaz
  • Zvládanie základov strihania, farbenia a používania chémie
  • Kreativita
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Efektivita a rýchlosť práce
  • Dôkladnosť pri práci s vlasmi zákazníkov
  • Záujem o módu a trendy v kaderníctve
  • Ochota neustále sa vzdelávať a zdokonaľovať
  • Schopnosť porozumieť potrebám a predstavám zákazníkov

Profesionáli v oblasti starostlivosti o vlasy, poskytujeme kadernícke služby od roku 2003.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Manažér
E-mail: poslať životopis
ID: 4802676  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac