Kaderníčka/Kaderník

SLN 23 PN s. r. o.

Miesto práce
N. Teslu 25, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Profesionálne a odborné poskytovanie kaderníckych služieb.
Vyžaduje sa prax v profesionálnom kaderníckom salóne minimálne 2-3 roky.
Ovládanie technik farbenia - vedieť miešať farby a riešiť problémy, ak sa vyskytnú.
Komunikácia so zákazníkom - prijemne vystupovanie, vedieť komunikovať s ľuďmi a riešiť problémy s chladnou hlavou - byť profesionál. Expert v poradenstve a chuť neustále sa učiť je ALFA OMEGA v tomto odbore - posúvať sa ďalej.
Uchádzača musí práca predovšetkým napĺňať resp. musí ju robiť rád.
Kaderník musí chápať to, že si sam robí klientelu a svoje meno v salóne na základe jeho kvalitnej práce. Nehľadám uchádzača, ktorý chce veľa zarobiť a nič nerobiť, nič sa neučiť a fungovať v zaužívanom stereotype - nehľadám "robota" ani zamestnanca, ktorého budem musieť každú chvíľu striedať za iného priemerného kaderníka.

Financovanie školení/seminárov - investícia do vzdelania zamestnancov.
Tringelty minimálne 100€ mesačne.
Ochota vždy zabezpečiť zamestnancovi všetko čo potrebuje k svojej práci.
Nadštandardný príjem - pokiaľ zamestnanec robí dobre tržby firme.
Vlasová kozmetika za nákupne ceny pre vlastnú spotrebu.
Zmenová prevádzka - otváracie hodiny sú PO-NE / príplatky za víkendy.
Práca so svetovými značkami Wella Professionals, Olaplex, Urban Alchemy, Natucain, Hey Joe, Tangle Teezer!

Informácie o výberovom konaní

Poprosím posielať životopisy aj s fotkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kaderník, Vlasová kozmetika

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

4

Príjemné a profesionálne vystupovanie
Spoľahlivosť
Pracovitosť
Zodpovednosť
Komunikatívnosť
Chuť vzdelávať sa

Profesionáli v oblasti starostlivosti o vlasy, poskytujeme kadernícke služby od roku 2003.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4465548  Dátum zverejnenia: 12.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac