Brigádnik pri sťahovacích prácach Bratislava, Nitra, Zvolen, Žilina

SLIVKA group, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5,47 Eur/ hod. brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ďalších brigádnikov do tímu pre pobočky Žilina, Bratislava, Nitra, Zvolen. Pomoc pri sťahovacích prácach, nosenie, balenie, nosenie ťažkých bremien, klavírov, trezorov a pod. Bremená sťahujeme pomocou technologických zariadení na prenášanie ťažkých bremien. Pri bremenách sú zaujímavé príplatky.
4,20/ hod. v čistom + príplatky.
Pracovníka hľadáme z mesta Žilina, Bratislava, Nitra, Zvolen.
Jedná sa o nepravidelnú brigádu, podľa objednávok. Spravidla v stredtýždni od 08.00 hod. do poobedia.

príplatky pri dlhších cestách autom a pri manipulácií ťažkých bremien

Svoje kontaktné údaje a tel. číslo pre pobočku Bratislava a Nitra nám môžete zaslať na email [email protected] Kontaktné údaje a tel. číslo pre pobočku Banská Bystrica, Zvolen a Žilina nám môžete zaslať na email [email protected] .
Stačí stručne: meno, vek, tel. číslo a hodiny odkedy dokedy môžete pracovať. Vhodné aj pre uchádzača vo viaczmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzicky zdatný, dobrý zdravotný stav, min. vek 18. rokov, čistý register trestov podmienkou
Záujemca by mal byť z mesta Bratislava, Nitra, Zvolen, Žilina
príjemné vystupovanie, zodpovedný, dochvíľny, bezúhonný. Vhodné pre ľudí pri viaczmennej prevádzke.

Sťahovacie služby vykonávame po celom Slovensku. Naše pobočky sú v mestách Bratislava, Nitra, Zvolen, Banská Bystrica a Žilina. Na sťahovanie ťažkých bremien používame špeciálne technologické prostriedky a schodolezy, ktoré dokáže obsluhovať jedna osoba. Viac informácií o spoločnosti SLIVKA group, s.r.o. nájdete na našej web stránke www.stahovanie-profi.sk , alebo na facebooku https://www.facebook.com/Stahovanie.Slivka

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Mládežnícka 17
96001 Zvolen

Kontakt

ID: 2727777   Dátum zverejnenia: 7.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,47 Eur/ hod. brutto + príplatky