Backend Developer pre rýchlo rastúci start-up

sli.do

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Backend Developer v našom tíme, budeš pracovať na backende platformy, ktorá tvorí základ nášho produktu Slido. Svojou prácou budeš mať jedinečnú príležitosť formovať a ovplyvniť, ako bude vyzerať úspešný svetový produkt, ktorý používajú zákazníci po celom svete..
Ak vieš, ako budovať rýchle, škálovateľné a bezpečné riešenia pre náš rýchlo rastúci produkt a organizáciu, potom hľadáme práve Teba.

Tvoja rola
-Tvojou úlohou bude vyvíjať API, ktoré poháňa jadro nášho produktu Slido
-Budeš zlepšovať spoľahlivosť našich systémov počas toho ako náš produkt a organizácia rýchlo rastie
-Budeš spolupracovať na vyvíjaní rôznych produktov, od malých interných nástrojov až po veľké webové aplikácie, ktoré používajú tisíce ľudí po celom svete
-Hľadať nové spôsoby, ako pretvárať potreby našich zákazníkov na použiteľný software
-Starať sa o náš backend výkon a urobiť ho ešte lepší
-Vyvíjať nové veci od nápadu až k jeho realizácii

-Staneš sa súčasťou nášho tímu so 55+ zanietenými ľuďmi, ktorí majú radi svoju prácu a spoluprácu medzi sebou
-Budeš mať možnosť pracovať na veciach, ktoré majú zmysel a reálny dosah
-Zdieľame si vedomosti v našom time, takže sa u nás budeš rozvíjať a rýchlejšie sa naučíš nové veci
-Máš možnosť navštíviť rôzne konferencie doma a v zahraničí
-Využívame techniky agile software developmentu
-Sme veľkí fanúšikovia Lean Startup metodológie, máme radi Jira, Slack

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Máš zvedavosť a záujem o to, ako veci fungujú
-Máš skúsenosť s JavaScript/Node.js, SQL/NoSQL databázami
-Citiš veľkú zodpovednosť za všetko čo dodáš; nikdy nepovieš, že kód môže byť “released”, pokým si si tým nie istý
-Si “up-to-date” s aktuálnym technologickým vývojom
-Bonusové body ak ovládaš PHP, Git, AWS, rôzne programovacie frameworks a mať skúsenosť s DevOps

Slido je webová aplikácia, ktorá slúži na interakciu publika pri stretnutiach a podujatiach. Umožňuje organizátorom získať najlepšie otázky z obecenstva, ich okamžitú spätnú väzbu pomocou hlasovania a zdieľať s nimi prezentácie v reálnom čase.

Od svojho vzniku v roku 2012 Slido pomohlo premeniť viac ako 50 000 podujatí vo viac ako 130 krajinách po celom svete a spolupracovalo so zákazníkmi ako sú Netflix, Airbnb, Dell a Harvard University.

Sme tím 80+ skvelých ľudí, ktorí radi spolu tvoria veľké veci. Rozšírení na 4 kontinentoch, od Austrálie po Severnú Ameriku sa vždy snažíme byť blízko k našim zákazníkom a pomôcť im získať čo najviac z účasti na evente alebo stretnutí tým, že sa stanú súčasťou diskusie.
Spolu sa snažíme budovať svetovú firmu zo Slovenska.

Adresa spoločnosti

Slido
Vajnorská 100/a
831 04 Bratislava
ID: 2812839   Dátum zverejnenia: 17.3.2017