Technológ

SLER, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7,35 EUR/hod.cestovný príplatok do 100 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba programov pre CNC obrábanie - pre rezačky, hlbičky, frézy. Tvorba výkresov, korekcie, úpravy programov pri zmene tvaru a pod.
Práca s programom CREO a FUSION 360.

Uchádzač má predložiť životopis, preukázať prax, pohovor sa koná v priestoroch spoločnosti. Kontaktujeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky tejto pozície na základe informácií uvedených v životopise.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2024 (ostáva ešte 93 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické myslenie, ochota učiť sa, komunikatívnosť, tímový hráč

Firma SLER, s.r.o. je strojárska firma, so sídlom v Prešove, zaoberajúca sa kovovýrobou, kusovou výrobou, malosériovou výrobou, výrobou foriem pre vstrekolisy a ich údržbou. Podľa požiadaviek lisovne vykonávame opravy foriem, modifikácie.
Taktiež vykonávame zákazkovú kovovýrobu - sústruženie, frézovanie, laserové naváranie, meranie dielov 3D skenerom.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Slavomír Leško
Tel.: +421907145763
E-mail: poslať životopis
ID: 4725993  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,35 EUR/hod.