Firemný právnik/ právnička (s maďarským jazykom)

SLÁVIK & STELL s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
2 800 EUR/mesiacVýsledná mzda bude závisieť od predošlých skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, renomovanú zahraničnú stavebnú spoločnosť, hľadáme dostatočne seniorného a kompetentného kandidáta/kandidátku v oblasti podnikové právo, na pozíciu

Podnikový právnik

Cieľom pozície je komplexná zodpovednosť za agendu v oblasti firemného práva spoločnosti.

- Poskytovanie právnej podpory všetkým oddeleniam v rámci spoločnosti
- Príprava a analýza právnych dokumentov, zmlúv a pod.
- Príprava zmlúv v slovenskom, anglickom jazyku a maďarskom jazyku
- Príprava a pripomienkovanie externých a interných právnych dokumentov
- Sledovanie legislatívnych zmien

- 30 dní ročnej dovolenky, dochádzkový bonus, bonus pri narodení dieťaťa 300€, bonus pri uzavretí manželstva 300€, príspevok na škôlku 60€/mesiac , preplácanie cestovných nákladov (električenka)
- 2x ročne darčekové poukazy v hodnote 300€ alebo Komplexná zdravotná prehliadka v hodnote 700€
- Príspevok III. pilier DDS Tatrabanka,
- Mobilný telefón aj na súkromné účely
- Firemné teambuildingy (zimné – Lyže, letné – cyklo/turistika), víkendové letné rodinné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov,
- Odborné, jazykové a osobnostné školenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Renomovaná zahraničná stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Firemné právo

Počet rokov praxe

5

- Dôslednosť, samostatnosť, dôraz na detail
- Schopnosť analyzovať a navrhovať riešenia
- Komerčné uvažovanie
- Ochota cestovať v rámci prevádzok na Slovensku a v zahraničí

SLÁVIK & STELL - Executive Search & Advisory - je poradenská spoločnosť pre oblasť ľudského kapitálu a Employer Branding.

Rozumieme tomu, že rozvoj biznisu je o skúsenostiach, zanietení a vytrvalosti ľudí, ktorí ho riadia. Záleží na tom, aby správni ľudia mali príležitosť pracovať pre správne spoločnosti, preto klientom pomáhame napredovať s našimi kandidátmi, ktorým dávame možnosť budovať svoju kariéru a prežívať svoj život na tom správnom mieste.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4508755  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac