DCS Engineer

SLÁVIK & STELL s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient je spoločnosť poskytujúca služby v oblasti priemyselnej automatizácie. Jej zákazníkmi sú spoločnosti z oblasti chemického, petrochemického, farmaceutického, energetického, automobilového a oceliarskeho priemyslu.

Na pozíciu DCS inžiniera hľadáme človeka so silnými technickými znalosťami, skúsenosťami s DCS a so znalosťami z oblasti automatizácie a elektrotechniky.

Pracovná náplň a kompetencie:

• Návrh, konfigurácia, programovanie a implementácia decentralizovaných riadiacich systémov (DCS)
• Spracovanie projektovej dokumentácie
• Návrh technických riešení podľa požiadaviek zákazníka
• Práca v rámci projektového tímu
• Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
• Riadenie projektov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1300 € - 1700 € fix + odmeny (odmeny vrámci projektu + bonusové odmeny ako benefit)

Spoločnosť príjma rôznorodé projekty, pri ktorých inžinieri uplatňujú rôzne technológie (neviaže sa iba na jeden druh, napr. Foxboro) a posilňuje tak know - how svojich inžinierov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Inžinierska spoločnosť poskytujúca služby v oblasti priemyselnej automatizácie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia inžiniera riadiacich systémov si vyžaduje človeka so silnými technickými znalosťami v oblasti riadiacich a bezpečnostných systémov. Spoločnosť ponúka kultúru samostatnosti a kvalifikácie, zameriava sa na potreby inžinierov a zachováva si ľudský prístup.

SLÁVIK & STELL - Executive Search & Advisory - je poradenská spoločnosť pre oblasť ľudského kapitálu a Employer Branding.

Rozumieme tomu, že rozvoj biznisu je o skúsenostiach, zanietení a vytrvalosti ľudí, ktorí ho riadia. Záleží na tom, aby správni ľudia mali príležitosť pracovať pre správne spoločnosti, preto klientom pomáhame napredovať s našimi kandidátmi, ktorým dávame možnosť budovať svoju kariéru a prežívať svoj život na tom správnom mieste.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Cukrová 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Gubiš
E-mail: poslať životopis
ID: 3784661   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 € - 1700 € fix + odmeny (odmeny vrámci projektu + bonusové odmeny ako benefit)