HR Specialist

SLÁVIK & STELL s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú logistickú spoločnosť v Senci, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu HR Specialist.

AKÁ PRÁCA VÁS ČAKÁ?
- aktívny proces náboru a výberu nových zamestnancov spoločnosti,
- proaktívne oslovovanie napr. cez sociálne siete,
- intenzívna komunikácia s personálnymi agentúrami,
- kontaktovanie uchádzačov o zamestnanie, organizácia a aktívna účasť na výberových rozhovoroch,
- organizácia vstupných školení a zabezpečenie vstupných formalít a potrebného materiálu,
- zabezpečovanie školení podľa interných požiadaviek,
- aktívna podpora kreatívnych riešení náboru na pracovnom trhu,
- tvorba stratégie náboru a výberu na lokálnej úrovni,
- aktívny personálny marketing,
- zodpovednosť za operatívne HR úlohy a spolupráca na všetkých činnostiach HR,
- zodpovednosť za prípravu benefitov,
- komunikácia so zamestnancami a ich informovanie o firemných záležitostiach,
- organizácia firemných akcií,
- práca na projektoch spoločnosti a iné činnosti súvisiace s personalistikou,
- reporting

PONÚKAME:
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- možnosť pracovať v medzinárodnom tíme a podieľať sa na medzinárodných projektoch

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY:
Možnosť práce pre medzinárodnú spoločnosť, kde nájdete:
- perspektívne zamestnanie a stabilitu,
- motivujúce platobné ohodnotenie,
- pohyblivú pracovnú dobu,
- školenia,
- príspevky pri pracovných aj životných životných udalostiach,
- iné finančné a nefinančné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Významná medzinárodná logistická spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s náborom a priamym oslovovaním kandidátov,
- kreativita v oblasti vyhľadávania kandidátov,
- prezentačné schopnosti,
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
- skúsenosť s vytváraním marketingových kampaní,
- samostatnosť vysoké pracovné nasadenie,
- časová flexibilita

Slávik & Stell - je poradenská spoločnosť pre oblasť ľudského kapitálu a Employer Branding.

Rozumieme tomu, že rozvoj biznisu je o skúsenostiach, zanietení a vytrvalosti ľudí, ktorí ho riadia. Záleží na tom, aby správni ľudia mali príležitosť pracovať pre správne spoločnosti, preto klientom pomáhame napredovať s našimi kandidátmi, ktorým dávame možnosť budovať svoju kariéru a prežívať svoj život na tom správnom mieste.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Cukrová 14
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Oľga Judová
Tel.: +421918484197
E-mail: poslať životopis
ID: 3257511   Dátum zverejnenia: 30.11.2017