Junior elektro projektant

Chropynska Slovakia a. s.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohodou
1 200 - 1 400 EUR/mesiacvýsledný plat v závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba 2D výkresovej a sprievodnej dokumentácie
• tvorba elektro dokumentácie k prípravkom a jednoúčelovým zariadeniam alebo linkám
• v spolupráci s konštruktérom mechanických dielov budete navrhovať automatizovanú časť zariadení ( pneumatické, hydraulické, elektrické schémy ) aby bola dosiahnutá požadovaná funkčnosť týchto automatizačných prvkov
• navrhovanie bezpečnostných prvkov spolu s bezpečnostným technikom pre optimálne dosiahnutie bezpečnosti zdravia operátora
• v realizačnej fáze kontroluje zapojenie, testuje signály, nastavuje IP adresy a dozerá na elektroinštaláciu
• po nástupe je zabezpečená školiaca fáza a dozor Senior konštruktéra

• pracovný pomer v stabilnej strojárskej spoločnosti so zahraničnou majetkovou účasťou
• zaujímavá práca s možnosťou perspektívneho odborného rastu
• nástupné školenia
• osobné výhody v rámci sociálneho programu spoločnosti
• stravovanie v areáli spoločnosti,
• príspevok na kultúrne a športové podujatia, rekreáciu
• mzdové zvýhodnenie pri životných a pracovných jubileách
• príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
• možnosť jazykového vzdelávania - firemné jazykové kurzy
• platové podmienky zohľadňujúce vzdelanie, odb. vedomosti a praktické skúsenosti

V prípade záujmu o pracovnú pozície zašlite svoj profesijný životopis s motivačným listom na adresu firmy , resp. na e-mail : [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnickom

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SPŠ Elektrotechnická, alebo VŠ prvého alebo druhého stupňa s elektro technickým zameraním.
• § 21 o odbornej spôsobilosti výhodou
• technická zdatnosť
• organizačné schopnosti
• orientácia vo výkresovej dokumentácii
• znalosť práce s PC
• výhodou je znalosť AJ alebo NJ
• bezúhonnosť, spoľahlivosť
• zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť Chropynska Slovakia je medzinárodne etablovaná strojárska a výrobná spoločnosť so sídlom v Detve na Slovensku. Sme členom Chropynska Group, ktorá zamestnáva viac ako 1800 ľudí v 8 krajinách sveta. Pre našich zákazníkov ponúkame riešenia na kľúč, napr. vysokokvalitné automatizované zváracie a výrobné linky a výrobné zariadenia pre širokú škálu priemyselných odvetví, ako je automobilový, letecký, železničný a poľnohospodársky priemysel. Špecializujeme sa na výrobu, ktorá pozostáva z liniek oblúkového zvárania, nitovania, montážnych riešení, karosérií a integrácie jednotlivých zariadení.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oľga Kováčiková
Tel.: +421 45 520 32 06, +421 911 126 536
E-mail: poslať životopis
ID: 4538379  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac