Majster - Hlavná výroba

Chropynska Slovakia a. s.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohodou
1 400 EUR/mesiacNástupná Brutto mzda od 1 400 Eur/Brutto - výsledný plat v závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinácia, riadenie a rozvoj výrobných zamestnancov,
  • stanovenie priorít a rozdeľovanie denných úloh,
  • zabezpečenie správnej výrobnej činnosti v súlade s technickou dokumentáciou a pracovnými postupmi,
  • aktívna spolupráca s oddelením technológie a ďalšími oddeleniami s cieľom zvýšenia produktivity na zverenom pracovisku
  • zodpovednosť za efektívne využívanie pracovného času, materiálov a energií na zverenom pracovisku
  • zabezpečenie množstva výroby, kvality a zlepšenie výrobných procesov na zverenom pracovisku
  • zodpovednosť za úroveň odmeňovania, pracovnú disciplínu
  • dohľad a zodpovednosť za dodržiavanie vnútropodnikových predpisov vrátane pracovných postupov a BOZP,

  • pracovný pomer v perspektívnej medzinárodnej spoločnosti , ktorá je súčasťou skupiny Chropyňská Group a.s.
  • zmysluplnú prácu s modernými strojmi a softvérmi v príjemnom prostredí
  • možnosť osobného rozvoja a ďalšieho odborného rastu
  • zaujímavé finančné ohodnotenie, motivačné odmeňovanie
  • možnosť jazykového vzdelávania - firemné jazykové kurzy
  • výhody v rámci sociálneho programu spoločnosti

V prípade záujmu o pracovnú pozície zašlite svoj profesijný životopis s motivačným listom na adresu firmy , resp. na e-mail : [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • prax v oblasti výroby - na riadiacej pozícii - min. 2 roky
  • technická zdatnosť, organizačné schopnosti,
  • orientácia vo výkresovej dokumentácii
  • znalosť práce s PC
  • znalosť AJ, NJ výhodou nie podmienkou
  • spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť Chropynska Slovakia je medzinárodne etablovaná strojárska a výrobná spoločnosť so sídlom v Detve na Slovensku. Sme členom Chropynska Group, ktorá zamestnáva viac ako 1800 ľudí v 8 krajinách sveta. Pre našich zákazníkov ponúkame riešenia na kľúč, napr. vysokokvalitné automatizované zváracie a výrobné linky a výrobné zariadenia pre širokú škálu priemyselných odvetví, ako je automobilový, letecký, železničný a poľnohospodársky priemysel. Špecializujeme sa na výrobu, ktorá pozostáva z liniek oblúkového zvárania, nitovania, montážnych riešení, karosérií a integrácie jednotlivých zariadení.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oľga Kováčiková
Tel.: +421 45 520 32 06, +421 911 126 536
E-mail: poslať životopis
ID: 4366857  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac