Prevádzkový elektrikár (údržba strojov a zariadení )

Slavia Production Systems a.s.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiaczákladná mzda + bonusy + prémie +mzda pri príležitosti letných dovoleniek, +mzda pri príležitosti obdobia vianočných sviatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Opravy elektrickej inštalácie a elektrického zariadenia obrábacích a tvarovacích strojov formou výmeny, alebo priame opravy poškodených elektrických zariadení vrátane odskúšavania a ich funkcie.
• Zisťovanie príčin chýb elektrickej inštalácii v prevádzkach, oprava jednotlivých častí, inštalácie.
• Bežná údržba zariadení ako čistenie panelov rozvádzačov svorkovnicových skríň a pod..
• Spolupráca pri údržbe a revízii , el. zariadení strojov, inštalácii ,odstraňovanie nedostatkov telekomunikačných zariadení (čistenie kontaktov, prístrojov a výmena chybných súčiastok podľa pokynov a pod.).

Ponúkame:
pracovný pomer v perspektívnej medzinárodnej spoločnosti , ktorá je súčasťou skupiny Chropyňská Group a.s.
zmysluplnú prácu s modernými strojmi a softvérmi v príjemnom prostredí
možnosť osobného rozvoja a ďalšieho odborného rastu
zaujímavé finančné ohodnotenie, motivačné odmeňovanie
možnosť jazykového vzdelávania - firemné jazykové kurzy
výhody v rámci sociálneho programu spoločnosti

V prípade záujmu o pracovnú pozície zašlite svoj profesijný životopis s motivačným listom na adresu firmy , resp. na e-mail : [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Samostatný elektrotechnik § 22 ,
Technické zariadenie elektrické skupiny E2 (rozsah do 1000V), E1 (nad 1000V) výhoda
Objekty triedy „A“ bez nebezpečenstva výbuchu , „B“ s nebezpečenstvom výbuchu (výhoda)

výroba zváracích a ustavovacích prípravkov pre automobilový, letecký priemysel, priemysel stavebných strojov, poľnohospodárstvo, železničnú dopravu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Dúbravy, Areál PPS 48
962 12 Detva

Kontakt

Kontaktná osoba: Oľga Kováčiková
Tel.: +421455203206
E-mail: poslať životopis
ID: 4061647  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac