Asistent predaja

sladučkéovocie s.r.o.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
ihneď
750 - 1 260 EUR/mesiacOdmeny od 100€ do 400€ mesačne v závislosti od výsledkov, vianočné odmeny a zamestnanecké zľavy na produkty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj našich SLOVENSKÝCH lokálnych produktov, starostlivosť o zákazníka

- zodpovednosť za produkty a hotovosť

- dokladanie, vystavovanie a prezentácia produktov

Pracovná doba:
pondelok – piatok 8:00 – 16:00
sobota 8:00 – 13:00 (2 v mesiaci)

Odmeny od 100€ do 400€ mesačne v závislosti od výsledkov, vianočné odmeny a zamestnanecké zľavy na produkty.

Nástupný plat je 1260€ v hrubom s odmenami (v závislosti od mesačných predajov, dochádzky a celkových výsledkov predajne.)

Práca u nás je dynamická, ovocie a zelenina sú živé produkty a práca s ľuďmi môže byť aj náročná, preto je dôležité povedať, že na pozíciu nehľadáme zamestnanca, ale kolegu a partnera v našej myšlienke podporovania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Komunikatívnosť, ZODPOVEDNOSŤ, príjemné a prirodzené vystupovanie,  chuť pracovať na sebe a rozvíjať sa.

Vodičský typu B: výhodou, avšak nevyžaduje sa

Vzdelanie v obchode: nevyžaduje sa

Sme proslovenská rodinná firma založená na modernom prístupe k zákazníkovi, lokálnej prvotriednej kvalite a službách 21. storočia.

Kontakt

Kontaktná osoba: Dalibor Cvopa
E-mail: poslať životopis
ID: 4805810  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac