Pracovník v sklade

sladučkéovocie s.r.o.

Miesto práce
Dolné Vestenice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.08.2020
Od 350 EUR/mesiacMzda záleží od vybraného pracovného pomeru - hodinového úväzku. Samozrejmosťou sú odmeny a stravné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnošt ponúka pracovnú pozíciu v sklade. Ide o prípravu objednávok podľa rozpisu pre následný rozvoz. Tiež treba naskladnený tovar správne uložiť a usporiadať v sklade- základy skladového hospodárstva . Preto hľadáme samostatnú a zodpovednú osobu. Výkon práce je v Dolných Vesteniciach. Jedná sa o TPP na 4 alebo 6 hodín podľa dohody.

Odmeny, zľavy na všetok firemný sortiment

Všetky podrobné informácie Vám zašleme prostredníctvom mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Samostatnosť
Zodpovednosť
Ochota pracovať

Sme proslovenská rodinná firma založená na modernom prístupe k zákazníkovi, lokálnej prvotriednej kvalite a službách 21. storočia.
ID: 3546684  Dátum zverejnenia: 21.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 350 EUR/mesiac